Minu unistuste päev

Lõbus perepäev elamuste talus!

Maikuus  toimus elamuste talus  üks lõbus perepäev :) 

7nda mai hommikul säras taevas suur päike. Vabatahtlikud kogunesid varakult mõnusasse Kallaste Tallu, et kõik oleks tublide laste perede jaoks ette valmistatud.

Kui pered saabuma hakkasid oli Kallaste Talu poolt pakutav maitsev ja toitev frikadellisupp juba valmis ja saabujad juhatati naeratustega sooja supipaja juurde. Ikka selleks, et jõudu jätkuks pikaks päevaks ja vahvate tegevuste jaoks.

Supp söödud, oli tore üllatus sünnipäevalaps Kasparile - kõik külalised laulsid talle sünnipäevalaulu, kus Keira sai solistina esineda, tal tuli see väga hästi välja. Sünnipäevalaulu lauldi ka meie organisatsiooni tublile fotograafile Airele :)

Kui tuju rõõmsaks lauldud tutvusid pered omavahel ja lapsed möllasid suurte mullidega. Eemal olid vahvad näomaalijad koha sisse võtnud varjulises nurgakeses- oh, kus sealt tuli alles kuntstiteoseid alustades zombide ja lõpetades tiigrikutsude, printsesside ja haldjatega. Fantaasial pole tõepoolest piire!

Piip ja Tuut tegid lapsed veel rõõmsamaks oma vahva kavaga, lastele meeldis kõige rohkem see, et nad said väga palju Piibu ja Tuudu kavas ise kaasa teha.

Kui Piip ja Tuut lõpetasid astusid lavale Pipi ja Piraat. Ilmselgelt olid laste näod jälle nalja täis ja sündmusterohke päev sai jätkuda lõbusate tegevustega, loomulikult kahe meeskonnaga, Pipi ja Piraadiga :)

Kui punaste põskedega naerusuised lapsed tulid tagasi, ootasid neid trummid. Päris trummid ja Reigo Ahven, kes kogu selle ägeda kamba trummidega sõbraks tegi. Oli see vast kontsertelamus! Ilmselgelt on kõigil kohalviibijatel vaja suvi vabaks teha, sest Reigo hinnang oli kiidusõnadega - maailmaturnee ootab! Nõnda kõlavalt kokku kajavat trummeldamist on vaja kõikidele inimestele esitada, siis on kõigil näod naerul. Nõustusime! Trummide taga pääseb hea energia välja :)

Trummid said autosse.. ja siis nad tulid - 3 uhket koera koos oma perenaistega.

Teraapiakoerad olid päeva lõpetamiseks juba natukene väsinud lastele väga heaks emotsiooniks. Lapsed kogunesid koerte juurde, paitasid ja rääkisid nendega, julgemad said ka ise jalutada, ja neid julgeid lapsi oli väga palju. Koerte perenaised rääkisid lastele koertest ja oli sõnadeta selge, et üks suur sõbralik neljajalgne annab just seda armastust ja sõprust, mida lastele vaja!

Pered saatsime teele kallistuste ja ümbrikutega, kus oli iga pere jaoks vahva üllatus kinost spaani, seikluspargist jalkamänguni. Emotsionaalsete tänusõnadega saatsime iga pere teele.

Kui viimase auto tagatuled paistsid, võisime meeskonnaga päeva õnnestunuks kuulutada!

VABATAHTLIKUD:  Mari-Liis Altmann, Martin Kõiv, Kersti Urbala, Heinike Luht, Kaire Pallase, Annika Jenkins, Irina Landa, Kristin Värno, Kirke Torpan, Rebecca Andreas, Evelin Tatter, Kristiina Gabor-Mägi

TAGASISIDE:

Kommentaarid FBst:

"Esimene seesugune üritus meie perele- ülimalt vägev oli!"

"Suured tänud korraldajatele !!"

"Et mul endal alles 11-kuune laps, siis on väga põnev näha suuremaid DS järeltulijaid! See on, nagu piiluks enda tulevikku :)"

"Tänud korraldajatele!"

"Suured tänud Minu Unistuste Päev väga meeleoluka ja sisutiheda ürituse korraldamise eest!"

"Kogu meie pere oli ikka väga üllatunud ja rõõmus nii vahva ürituse üle. Organiseerimine ja ideed 5+++. Suur-suur tänu organiseerijatele."

"Suured tänud Minu Unistuste Päeva tiim :)"

"Üritus oli väga tore ja igati õnnestunud. Ka meie olime esimest korda analoogsel üritusel ja suuresti tänu Annikale. Olen nagu peljanud sellist suurt rahvamassi, aga nüüd tean, et pole vaja karta. Jubemaruvahva oli. Mitte kriipsugi ei kahetse. Aitäh teile, korraldajatele."

"Meie poolt samuti suurimad tänud! Nii vahva üritus! Asjaosaline Liinu oli pärast veel nii elevil ja kiitis, et kui tore tal oli."

"Ma ei ole väga igasuguste suurte kokkusaamiste fänn, aga seekord olen väga meeldivalt üllatunud - väga super päev! Kiitus, kummardus ja pikk pai organiseerijatele!"