Minu unistuste päev

Liseti unistuste päev

Loomasõbrast Liseti unistuste päev hobusetallis

Kohtusime väikese Liseti ja tema perega Tartus Vanemuise kohvikus. Esimesel kohtumisel oli tüdruk üsna tagasihoidlik ning tal oli raskusi oma unistuste sõnadesse panemisega. Õnneks olid kaasas tema vanemad õed Janett ja Anett, kes hea meelega pesamuna eest rääkisid. Nii jutustasidki nad, et Liset armastab väga loomi ja nende üheks unistuseks on üheskoos ratsutama minna. Samuti armastab tüdruk õdede sõnul tuntud Eesti artiste Getter Jaanit ja Koit Toomet. Teinekord mängivad nad aga kõik koos peitust või tagaajamismänge. Unistuste päeva korraldamisel pidime arvestama Liseti raviarsti soovitustega, kuid saime heakskiidu, et ratsutama võime minna.

Hobuseid eemalt imetledes

Unistuste päev toimus Saksa Hobusetallis, kus oli ka imearmas kohvik. Seal sõime lõunat ja andsime Lisetile kätte üllatuskingitused. Kui teised läksid ratsutama, siis Liset viibis rohkem eemalolevas mängutoas, kus ta sai hobuseid läbi klaasseina vaadata. Lõpu poole ta isegi lehvitas loomadele. Tee sõpruseni võtabki teinekord kauem aega…

Kinkisime Lisetile Getter Jaani autogrammiga plaadi ning kaisulooma ja kinkekaardi, kuid paraku keeldus tagasihoidlik tüdruk neid vastu võtmast. Nii andsime kingitused tema pereliikmetele. Ent loodame, et ta võtab need hiljem siiski omaks!

Kinkisime Lisetile Getter Jaani autogrammiga plaadi ning kaisulooma ja kinkekaardi, kuid paraku ei julgenud tagasihoidlik tüdruk neid vastu võtta. Nii andsime kingitused tema pereliikmetele. Samuti ei ole meil Liseti unistuste päevast kahjuks fotosid, sest tüdrukule ei meeldinud pildistamine ning meie vabatahtlik ei hakanud teda sellega häirima. Ent loodame, vaatamata kõigele jäi Lisetil päevast siiski tore mälestus.

Liseti pere oli väga armas. Isa ja ema avaldasid meile siirast tänu.

Nii lihtne, siiras ja puudutav Liseti unistuste päev oligi.

VABATAHTLIKUD: Merilin Musthallik, Mairika Kõlvalt, Malle Lattik, Riina Laanemets.

Toetajad