Minu unistuste päev

Irise Unistuste Päev

Irise unistuste päeval leidis aset tema unistuste sünnipäevapidu, mis oli minioni teemaline ja külaliseks Liis Lemsalu.

Meie unistajaks oli 8-aastane Iris, kelle lemmiktegevuseks on meisterdamine ja köögis emale abiks olemine. Ta jumaldab tuntud multifilmitegelasi minione, tätoveeringuid ja sportautosid. Samuti tema üheks suureks lemmikuks on laulja Liis Lemsalu.

Meie esimesel kohtumisel oli Iris natukene tagasihoidlik, kuid jutu käigus selgus, et tal on tulemas sünnipäev ning siit saigi kogu plaan alguse- korraldame neiule unistuste sünnipäevapeo!

Sünnipäevapidu oli Irisele teada, kuid see, mis sünnipäeval toimuma hakkab, oli paljuski üllatuseks. Kuna Irise sünnipäev oli 30. detsembril, siis perekonnaga arutades otsustasime, et korraldame sünnipäevapeo 14. Jaanuaril. Irise õigel sünnipäeval, 30. detsembril saatsime koostöös Jardin Lilledega Irisele tervituse, mis oli peoteemaline. Kuna tüdukule meeldib väga meisterdada, siis otsustasime ta kaasata sünnipäevapeo kutsete valmistamisesse. Nii saimegi ühel õhtupoolikul perega kokku ning meisterdasime Irisele vahvad minioni- teemalised kutsed.

Tüdruku sünnipevapeo õhtul oli kodu ukse ees ootamas teda ja tema perekonda valge limusiin, et viia kogu pere Piip ja Tuut Mängumaale. Kõigil oli mõnus ootusärevus sees :) Kuna mängumaa on vanalinnas, siis peokülalisi ootas Sikupilli parklas buss, mis tõi Irise külalised peopaika. Mängumaal ootas sünnipäevalast elusuuruses minion, kes tervitas teda ja külalisi.

Meie vabatahtlik Kristin viis lastega läbi vahvaid mänge ning kõik said maitsta head ja paremat. Erilisteks lemmikuteks kujunesid jäätee ja juustukrõpsud. :)  Kutsusime sünnipäevale endale abiks veel meisterdaja Lota, kellega koos tegime minioni kujulisi kõristeid. Kohal oli ka glitter-tattoo meister, kes tegi kõigile soovijatele lahedad tätoveeringud.

Peo naelaks oli Liis Lemsalu, kes saabus vahvlihaldjana, tuues Vahvlihaldjate poolt valmistatud maitsvaid vahvleid, mida lapsed hea meelega täitsid ja kaunistasid. Kuna Iris armastab üle kõige maailmas šokolaadi, siis valmistasid Vahvlihaldjad spetsiaalselt tema jaoks kaks šokolaaditäidist, mis kujunesid väga suurteks hittideks.

Peagi oli saabumas sünnipäevatordi aeg, mille peal olid minionid ja kollane Lamborghini, mis on Irise lemmikud. Laulsime koos Liis Lemsaluga Irisele sünnipäevalaulu ning peagi andsime üle meiepoolse kingituse- meisterdamiskohvri, kus sees väga palju erinevaid asju, mida koos õega avastada.

Sünnipäev oli väga mõnus, täis positiivseid emotsioone ning tralli. Nii Iris, tema perekond kui ka külalised jäid sünnipäevaga väga rahule. 

LAPSED LAULMAS KOOS LIIS LEMSALUGA:

TAGASISIDE: „Unistuste päeva raames sai Iris omale unistuste sünnipäeva. Selliseks see päev ka kujunes- päev täis toredaid ning meeldejäävaid üllatusi ja elamusi nii Irisele kui kogu meie perele. Koduukse ees ootas uhke valge limusiin, mis sõidutas meid Piip ja Tuut mängumaale.

Peokoht oli armas ja hubane. Sünnipäevapidu sisustasid mitmed toredad mängud ja tegevused, millega lapsed läksid meelsasti kaasa ja neil oli väga lõbus.

Eriti suureks üllatuseks oli peokülalisena, Irise lemmiktegelane MINION ning täitsa päris ja ehe- Liis Lemsalu, kes kuulub Irise suurte lemmikartistide hulka. Liisi saabumine tõi ülimalt üllatunud ilmed laste nägudele, oli tore seda märgata. Kindlasti jääb see päev meelde pikaks ajaks ja tekitab sooje tundeid meile kõigile.

On tore, et on olemas selline fond ja inimesed, kes tahava ja jõuavad seda kõike pakkuda. Tunnustame Teie panust ja soovime jätkuvat indu ja teotahet edaspidiseks! SUUR-SUUR TÄNU!“- Irise pere

VABATAHTLIKUD: Kristiina Gabor-Mägi, Kristin Värno, Teele Kants, Annika Jenkins. 

 

Toetajad