Minu unistuste päev

Herki unistuste päev

Herki tegi unistuste päeval esimese laevasõidu, kohtus Shanoni bändi liikmetega ning veetis perega toredalt aega Botaanikaaias! 
Kohtudes esimest korda Herkiga, saime aru, et tegemist on äärmiselt rõõmsameelse poisiga, kes vaatamata raskustele on säilitanud positiivsuse ja kelle naeratus sulatab südameid.
Herkile meeldivad väga vesi ja muusika, mistõttu sai unistuste päev korraldatud just neid soove arvestades. Kohtudes Herki ja tema perekonnaga päikesepaistelisel laupäeva hommikul, oli näha kõikide silmis põnevust ja ootusärevust. Koos fotograafiga suunduti Botaanikaaeda,
kus kogu pere sai teha ühe ilusa jalutuskäigu ja samal ajal poseerida lillede ja roheluse taustal.
Ilupilte soovisid kõik ja nüüd saab perealbumisse panna ka ühe imelise või lausa mitu perepilti. Järgmiseks suundusime laevasõidule, kus Herki polnud varem kunagi käinud. Tuul vihises läbi juuste ja päike paitas mõnusalt põski. Küll see laevasõit on ikka tore! Keha kinnitamiseks suundusime hubasesse Shakespeare kohvikusse, kus kõik said tellida seda, mida hing ihaldas. Ka Herki sõi suure isuga ja hiljem olid kõikidel kõhud ääreni head ja paremat täis. Aeg oli üle anda kingitused, milleks oli Spaa kinkekaart ja hariv mänguasi Herkile.
Õhtupoolikul suunduti Luke mõisa, kus Herkil, tema emal ja õel, õnnestus kohtuda Shanoni bändiliikmetega ja kuulata bändiproovi. Solist sai kingituseks pereema tehtud kingituse ja koos tehti ka ühispilt. Hiljem õnnestus kõikidel nautida paaritunnist suurepärast kontserti, mis kõikidel jala tatsuma pani. Herki sa korra isegi lava ees käia.
Terve päev tekitas väga sooja tunde ning oli au veeta see nii heasüdamliku ja toreda perekonna ning rõõmsameelse Herkiga.

VABATAHTLIKUD:  Malle Lattik, Riina Laanemets, Ela Luhaaru

TAGASISIDE: "Esialgu tahaksime me veelkord tänada kogu Unistuste Päeva meeskonda ja ideed, millega viiakse korda väga imelisi asju.

Meie päev algas Tartu Botaanikaaias. Ilm oli super ja koht imeilus. Esimest korda elus olime me perega kõik koos kodust väljas. Varem seda ette pole tulnud. Samuti tehti meist palju pilte, mille saame nüüd ära raamida.

Edasi läksime laevaga sõitma. Herki polnud kunagi varem laevale sattunud. Algselt ta küll kalkuleeris, kas talle see meeldib või mitte. Lõpptulemusena aga meeldis talle see väga. Ta sai rahulikult pikutada ja nautida ilusat ilma.

Peale paadisõitu läksime sööma. Söögid olid suurepärased ja maitsesid kõigile väga. Tegime ka väikse pausi, et Herki saaks puhata järgmise tegevuseni. Lõunasöögi ajal anti meile lisaks perepakett spasse ning Herkile kingitus.

Peale lõunat suundusime Luke mõisasse, kus tehti Herkile kärurallit ja näidati ilusat loodust. Saime kohtuda ka Shanoni bändi liikmetega. Esimesi helisignaale kuuldes ei osanud Herki jälle seisukohta võtta, kuna kõik oli nii uus ja huvitav. Lõpuks aga meeldis talle kõik väga. Kontserdi ajaks seadsime Herki jaoks mugava olemise ning ta kuulas huviga ära pika kontserti.

Peale kontserti jätsime hüvasti kogu toreda meeskonnaga ja alustasime tunniajast sõitu koju. Koju tulles küsisin Herki käest, et kas ta magama tahab minna. Herki aga raputas pead ja polnud märkigi, et ta väsinud oleks. Jäime päevaga väga-väga rahule ja Herki on nüüd uute ja huvitavate kogemuste võrra rikkam.

Spast ka veel nii palju, et Herki ikka väga nautis seda. Sinna jõudes läksime kohe ujuma ja isegi Herki ujus üle tunni aja. Järgmine päev oli emal ja Herkil ka massaaž, mida mõlemad väga nautisid. Ja kui nad tagasi sõitsid, siis Herki magas enamus teest, kuigi Herki pole kunagi autos maganud."-Herki perega