Minu unistuste päev

Emma Henelini unistuste päev

Emma Henelini unistuste päeval tähistati neiu sünnipäeva, lisaks muinasjutulisele fotosessioonile tehti palju muud vahvat! :) 

Kohtusime Emma Henelini ja tema vanematega alati toredas Kassikohvikus. Emma on väga armas ja rõõmsameelne tütarlaps, kellele meeldib joonistada, näomaalinguid teha ning looduses aega veeta.

Emma rääkis õhinaga oma eelolevast sünnipäevast ning juba siis teadsime, et just see oleks unistuste päevaks väga hea valik. Otsustasime korraldada sünnipäeva, mis on täis üllatusi ja unistuste täitumisi.

8. augusti hommikul, kui Emma sai 10 aastaseks, võtsime ta pere ja sõbrad limusiiniga peale, et sõita imelisse Laulasmaa Spa hotelli. Sõitu alustades ütles Emma ema, et täitsime ühe Emma unistuse, millest ta meiega esimesel kohtumisel ei rääkinud- nimelt limusiinisõidu. Teel Laulasmaale nautisime Vahvlihaldjate imelisi vahvleid ja makroone, jutustasime ja mängisime ka mõned sõnamängud.

Laulasmaale jõudes ootas Emmat ja külalisi sünnipäevateemaline kaunistatud konverentsiruum Luckymani kingitud õhupallide, marjade, Vahvlihaldja vahvlite ja suupistetega. Alustaime kohe esimese üllatus-tegevusega, milleks oli Seiklusaktiiv OÜ poolt korraldatud seikluslik maastikumäng, kus võistlesid täiskasvanud lastega. Peab tõdema, et lapsed võitsid.

Pärast seiklusmängu ootas meid Verde kohvikus rikkalik ja väga maitsev lõunasöök. Järgmiseks tuli Huvikeskus Iidam ja Aadam tore Airi meile tuulelohe ja kaleidoskoobi meisterdamist õpetama.

Õnneks oli meil enne järgmist kavandatud ettevõtmist pisut aega ning kuna ilm oli päikseline ja soe, oli Emma ja sõbrannade suureks sooviks end meres pisut värskendada ja enda meisterdatud tuulelohet lennutada. Pärast meres hullamist oli hea jälle aega pisut maha võtta ning kohvik Verde mereäärsel terrassil imemaitsvat torti nautida. Nagu õigele sünnipäevale kohane, olid tordil ka võimsad küünlad.

Järgmiseks kauaoodatud üllatuseks oli printsessi fotosessioon Twirl It’i sõbralike ning osavate loojatega. Tüdrukutele pandi selga suured ja väga uhked printsessikleidid, millega neid päikeseloojangul pildistati. Üheks lemmikuks elemendiks pildistamisel olid Lucymani poolt kingitud 22 värvilist õhupalli, mis fotodel väga efektsed jäid. Lisaks fotodele sai Emma kingituseks joonistusvahendeid, näomaalingute õppimise kinkekaardi ning Forum Cinemas’i poolt kinopiletid perele.

Päev oli pikk, meeleolukas ning tagasisõidul Tallinnasse jäid väikesed preilid naerusuil tukkuma Emma ning ta külalised ütlesid mitu korda, et see oli kõige lahedam sünnipäev maailmas! :)

TAGASISIDE:
„Mulle väga meeldis see sünnipäev. See oli kõige parem sünnipäev maailmas, mis mul kunagi olnud! Kõige rohkem meeldis mulle limusiiniga sõit, aga ka kõik muu oli lahe! Nüüd ma oskan ise teha kaleidoskoopi ja lendavat tuulelohed. Helise ja Tuuli on väga armsad tüdrukud, sest nad oskavad täita laste unistusi.“-Emma

„Mina omalt poolt tänan Teid südamest selle fantastilise päeva eest! Te olete kaks tõelist haldjat! Lapsed olid nii vaimustuses sellest peost!

Te suutsite seda päeva hoida elevil alates esimesest sekundist, kui ilmus limusiin kuni viimase hetkeni, mil lapsed said nautida neid kauneid kleite ja tunda ennast tõeliste printsessidena. Kogu programm oli nii ladusalt kokku planeeritud, et iga sekund oli huvitav ja põnev . :)

Oli väga tunda, et te teete seda kõike kogu südamest ja naudite laste rõõmu. See on nii fantastiline tunne! Mul kahjuks ei ole nii palju sõnu, et kirjeldada kogu seda rõõmu ja tänutunnet, mida te tekitasite selle peiga ja üldse oma soojade südametega.

Aitäh Teile veel kord selle kõige eest nii minu kui ka laste ja lastevanemate poolt!

Soovime Teile elus palju rõõmsaid hetki ja unistuste täitumisi, nagu teie seda teete lastele!“ –Emma ema

VABATAHTLIKUD: Helise Johanson, Tuuli Tromp