Minu unistuste päev

ELDÜ Perepäev Energia Avastuskeskuses

Lõbus perepäev Elektrijänese ja mustkunstniku seltsis

Novembris korraldasime perepäeva Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu lastele ja nende peredele Energia avastuskeskuses Tallinnas. Otsustasime ürituse just seal korraldada, sest keskuses on palju põnevat nii suurtele kui väikestele.

Ehkki avastuskeskus üksi on juba üllatusi täis koht, kutsusime siiski esinema ka teadusteatri tegijad. Etendus oli väga meeleolukas ja lapsed said elektri kohta palju teadmisi!

Loomulikult saadi osa ka ainulaadsest välgudemonstratsioonist, mis on kujunenud avatuskeskuse leivanumbriks. Nii mõnigi sai demonstratsiooni käigus tunda, kuidas tema juuksed koguni juurteni püsti tõusid!

Ent perepäeval oli veel palju muudki vahvat. Elektrilevi maskott Elektrijänes õpetas lapsi ohte tundma, kuid seda igati lõbusal viisil. Näomaalija võõpas lastel põsed rõõmsavärviliseks ning õhupallimeister jagas toredaid meeneid. Kirsiks tordil oli mustkunstnik, kes kaasas lapsi oma trikkidesse ning oli ka vanemate suur lemmik.

Toitlustuse osas oli paljude lemmik kohvik-restorani Talu&Deli imemaitsvad tacod, mis kadusid taldrikutelt kiiremini kui kevadine lumi.

Meie tegemisi käis uudistamas ka Kanal 2, kelle vahendusel jõudis see tore kogupereüritus paljudesse Eesti kodudesse.  Vaata Reporteri lugu siin: 

https://reporter.postimees.ee/4315573/reporter-laste-diabeediravi-pusib-annetuste-toel?utm_source&utm_medium=button_article&utm_content&utm_campaign=fb_social

Tagasiside:

"Tere! Täname teid nii toreda päeva organiseerimise ja läbiviimise eest! Lapsed jäid väga rahule ja ka meil, täiskasvanutel, oli väga huvitav. Lastele meeldisid väga kaunid näomaalingud ja vahvad õhupalliloomad. Elektrijänes oli ka äge! Kirsiks tordil oli aga mustkunstniku etteaste.

Meie perel oli eile väga tore päev!

Aitäh, et teete nii tänuväärset asja!"

VABATAHTLIKUD:  Triinu Tapper, Martin Kõiv, Mari-Liis Altmann, Reelika Paart, Angelika Aava ja Triinu Teesalu