Minu unistuste päev

Egle unistuste päev

Egle unistuste päev oli tõeliselt printsessile sobiv! :)

Egle on väga tagasihoidlik, kuid äärmiselt hea südame ja ilusa hingega pisike preili. Kui Eglega kokku saime, siis tüdrukul suuri unistusi nagu polnudki. Iga küsimise peale neiu kehitas õlgu ja naeratas häbelikult. Aegamööda ja tüdruku ema abiga jõudsime aga lapse suurte soovideni. Eglele meeldivad ponid, printsess Elsa, Getter Jaani, küünte lakkimine ning kollane, roosa ja lilla värv. Lisaks sellele meeldib Eglele ka ujuda ning friikartulid on samuti päris meeltmööda! Päris printsessilikud unistused, eks? Egle unistuste päeva korraldamine võis täie hooga alata.

21. veebruari hommik oli paljutõotav- päev oli sama päikseline nagu meie päevakangelannagi. Vabatahtlikud saabusid peopaika Froggy Stuudiosse juba varakult- vaja oli ruum kollaste, roosade ja lillade õhupallidega kaunistada, ärevuses printsess Elsa riietada ning lauake katta! Kibekiiresti sättisime kõik valmis, panime muusika mängima ning jäime meie päeva kõige ilusamat ja tähtsamat printsessi- Eglet ootama!

Ja siis ta tuligi- lumivalge limusiin sõitis ukse ette ja välja hüppas Egle koos oma kahe imelise väikese õega. Näost oli näha, et ootusärevust oli ka neis kõigis küllaga. Tervitasime Eglet ning tema pere, aitasime pisemad jopedest välja ja suundusime FroggyStuudiosse.

Meid juba ootas vahva ja sõbralik meigikunstnik, kes kõigidele soovijatele veidi puna põskedele ja läiget huultele tõi. Eglel värviti ka silmad ära! Seejärel sai Egle minna ka küünetehniku juurde. Muidugi valis Egle heleroosa küünelaki ning pisikesed kristallid, millega hiljem küüned ära kaunistada sai! Samal ajal said vabatahtlikud Egle pisikeste õdedega poodi mängida, ka uhke autotee ehitati valmis! Kõigil oli lõbu küllaga.

Seejärel suundusime köögipoole peale- lõikasime lahti Egle-nimelise küpsisetordi, millesti tükkigi alles ei jäänud! Ka printsess Elsa sõi mitu koogitükki!

Egle sai võimaluse ka ise küünetehnik ja meigikunstnik olla! Egle arvas, et just printsess Elsa küüned vajavad värvimist. Küünetehniku õpetuse järgi nii saigi tehtud. Meikimist harjutas Egle vabatahtliku Laura peal. Laura leidis küll, et Egle võiks lausa meigikunstnikuks tööle minna- tulemus oli imeline!

Nüüd oli aeg kingituste jgamiseks. Mis unistuste päev see on ilma kingitusteta! Ulatasime tüdrukutele mitu pakki, millelt hetkega paber ümbert ära tiriti. „Emme, meil on jälle jõulud!“ hüüatas Eglele pisike õde Nele. Korraga oli laud ponisid täis ja käima läks suur hobustevõislus, ka printsess Elsa võeti mängu. Naeru ja lustimist jagus lausa terveks tunniks ning lapsi oli raske ponide juurest ära saada. Kõigil oli meel hea, kuid aeg oli ponid kokku pakkida ning päevaga edasi minna. Valisime kõik- nii vabatahtlikud, pere kui ka pisike Egle endile ühe õhupalli, kirjutasime sinna oma suurima soovi ning lasime kõikidel ilusatel soovidel sinisesse taevasse hõljuda. Usume, et meie kõigi ning eriti just armsa Egle kaunid soovid ja unistused saavad tõeks!

Seejärel tuli meile taaskord järgi imeline valge limusiin. Jätsime printsess Elsa ja Froggy Stuudioga hüvasti ning suundusime sööma Tartu Shakespeare’i restorani. Egle tellis muidugi oma lemmikud- taldrikutäie krõbedaid friikartuleid. Kui Egle ja Nele arvates olime kõhud piisavalt punni söönud ja tekkis hirm, et ehk joped ei lähegi enam kinni, siis oli tarvis juba edasi rutata. Etendus Vanemuises oli peagi algamas! Enne uhkele etendusele minekut said tüdrukud endile imearmsad printsessikleidid, mis kiirelt ka selga aeti. Nüüd oli kogu tuba taaskord rõõmusädelust täis ning imelised piigad olid etenduseks täiesti valmis.

Jõudsime etendusele napilt, kuid ikkagi jõudsime! Kui lapsed saalist välja tulid, oli näha, et pikk end ilus päev oli lastel palju häid emotsioone tekkinud- kõik lapsed sätendasid kui tähekesed. Väike Nele ei suutnudki ise autoni kõndida, vaid puhkas jalgu vabatahtlik Laura süles, kes ta limusiini toimetas. Kallistasime tugevasti kõiki- ema, isa, pisikesi õdesid Nele ja Miiat ning muidugi meie kõige kallimat printsessi Eglet.

Oli imeline päev kaunite ja südamlike inimestega!

TAGASISIDE: „Igal lapsel, igal perel on oma lugu ja see on imeline, et kõik, kes sel Minu Unistuste Päeval osalevad, saavad kogeda seda siirust ja rõõmu. Sellistel hetkedel näed rõõmu laste silmis ja mõistad, et pered ei ole nende haigustega üksi. Keegi hoolib ja aitab, aitab ravida pere hinge selle naeru, soojuse ja lihtsalt sellega, et ollakse olemas. Aitäh, et olete olemas ja aitate ravida lapsi naeru ja lootusega!“- Eneli, Egle ema.

VABATAHTLIKUD: Laura Zirel, Kärt Pajula, Priit Välja.

Toetajad