Minu unistuste päev

Andrei unistuste päev

Andrei põnev päev teaduskeskuses

Andreile meeldib reisida ja rongimudelitega mängida. Vabal ajal kruvib poiss rongimudelite osi sisse ja välja, demonteerib ning paneb kokku, et paremini aru saada, kuidas mingi asi töötab. Samuti selgus jutuajamisest poisiga, et ta armastab väga oma õde, ja et ta tahaks külastada AHHAA teaduskeskust.  

Detsembri keskel sõitsimegi Tartusse AHHAA teaduskeskusesse ja loomulikult rongiga! Seal vestlesime, sõime hommikusööki ning  imetlesime aknast kaunist loodust.  

Selge on see, et üks tõeline unistuste päev peab olema üllatusi täis ja nii saigi Andrei juba rongis esimesed kingitused – valgustusega kella, spordidressi ja puldiauto. Viimast soovis ta juba oma sünnipäevaks. Andrei õde, kes samuti meiega kaasas oli, sai endale aga imeilusa kleidi.  

Teaduskeskuses tundis Andrei end kui kala vees – muudkui jooksis rõõmsalt ringi, katsus ja vajutas kõike ning väljendas iga natukese aja tagant tänulikkust.

Aeg lendas pea märkamatult – juba oligi kolm tundi läbi saanud ning nälg andis tunda. Nii otsustasime minna linna jalutama ja sööma.

Hiljem kiirustasime rongijaama, et sõita tagasi Tallinna. Ent koduteel sai poiss veel ühe vahva üllatuse osaliseks: kinopiletid tervele perele! See rõõmustas kõiki väga.  

VABATAHTLIKUD: Irina Landa, Mari-Liis Kallikorm, Laura Zirel