Minu unistuste päev

Agnese unistuste päev

Agnes sai oma unistuste päeval osa Kättemaksukontori võttepäevast!

Esimesel kohtumisel sai selgeks, et tegemist on  hästi toreda ning kokkuhoidva perega! Agnes on tõeline issi silmatera, isa on sõbralik jutupaunik, pisike naaskel õeraas Sirelin ja väga sümpaatne ema Kairit. Selgeks sai veel, et Agnes tegeleb õppimise kõrval ka tantsimisega.

Tüdrukule meeldib blogisid jälgida- lemmikud on Maria Rannaväli ja Viktoria Villing. Veel meeldib talle näitlemine, vanemad panid ta isegi uue filmi „Eia jõulud Tondikakul“ castingule kirja. Samuti meeldib talle vaadata Padjaklubi. Kuid lemmikuimatest lemmik on Kättemaksukontori  Marion ehk lemmiknäitleja Kadri Rämmeld. Sellega oli suurem unistustest ka seotud- neiu unistas nende tegelastega kohtuda, näha kuidas seriaali tehakse ja eelkõige ise seal mängida! Kohtumisel selgus veel palju huvitavat, mille ümber kogu päev nagu karussell keerlema hakkas..

Kogu päeva täpse toimumisaja ja selle sündmused otsustasime Agnese vanematega koos jätta talle üllatuseks, need pidid lahti rulluma terve päeva vältel.

Proloog toimus juba 25. juulil, kui Agnesele olid külla kutsutud tema 3 parimat sõbrannat ning isa tegi tüdrukutele ja perele meeleoluka hamburgeri grilliõhtu. Samal päeval valmis kauaoodatud ja planeeritud videotervitus- kutse Agnesele tema Unistuste Päevale, Kättemaksukontori Marionilt, kes tervitas teda Siberist Aleksandri juurest ja palus tal järgmiseks päevaks valmis olla, et KMK teistel tegelastel silma peal hoida, et kõik kontrolli all püsiks! :)Isa Rihoga salajast sidet koguaeg pidades, oli kutse tüdrukutele näitamisvalmis hamburgeriõhtu lõpuks. Ootasime põnevusega, kuidas päeva lõpus üllatus õnnestub.. ja kui emotsioonid saabuma hakkasid oli see lihtsalt suurepärane, kõik läks kümnesse!

Järgmise päeva hommikul kulges kogu meeskond Agnese koju. Kohalejõudes kinkisime Agnesele suure kimbu unistuste päeva õhupalle ja teatasime: „Täna on See Päev!“. Kallistused, kilked, ootusärevad värinad.. vihjeks veel niipalju, et sõidame karjääri filmivõtetele. Agnes ja tema kaaskond seadsid end sisse limusiinis, avasid šampused ning sõit võis alata. Sõidu ajal pommitati küsimustega ka youtuuber Mariliisi, kuna videote tegemine ja vlogimine on nii Agnese kui tema sõprade huviks. Mariliis jäädvustas ka tervet päeva ning lubas Agnese ja pere jaoks teha  Unistuste Päevast mälestuseks jääva kokkuvõtva videoklipi.

Järgmine peatuskoht oli Huntaugu liivakarjäär, kus kohtusime Kättemaksukontori seriaali tegijatega ning peaosalistega. Paari tunni vältel lõõskavas päikeses ja liivatormis sai Agnes koos pere ja sõpradega jälgida, kuidas käivad seriaali võtted- kuidas korduvalt ja korduvalt filmiti erinevate nurkade alt sama stseeni, kuidas oodati pilvede möödumist, kuidas helitehnika on nii võimas, et sa ei või isegi 300m eemal sosistada, kuidas jääb telekast vaadates mulje, et KMK peategelased mattuvad buldooseri poolt neile peale lükatud liivahunniku alla... võtete pausi ajal oli Agnesel võimalik peategelastega lähemalt tutvuda- küsida võis kõike :)  ja muidugi ka pildistamine! Agnes oli kõikidele tänutäheks meisterdanud oma nimetähtedega käevõrud- igaüks sai valida kingituseks meeltmööda värvides ehte, mis nüüd asjaosaliste kätel ilutsevad!

Kuna võttegruppi ootas ees lõuna ja kolimine, oli meil kavas järgnev punkt vastavasisuline. Andsime Agnesele uue vihje, et sõidame tagasi linna tegelema ühe tema teise hobiga. :)

Kella 15-st ootas meie suurt seltskonda Vapiano. Seal ootas ees Agnest tõsine kokkamine. Vastu võttis meid vahetusevanem ning alustuseks sai Agnes isikliku kokapõlle, -mütsi ja märgi rinda, et tegemist on siiski Superstar-koaga! Järgnes väike koolitus pastategemisest ja siis juba ise käed külge! Omavalmistatud värske pastaga suunduti otse säriseva pliidi taha, kus Agnes sai valida endale meelepärased lisandid ja uhke roa lõpuni valmis teha! Mis muud, kui kõik asusime lõunatama maitsvate Vapiano roogadega.

Kõhud täis kulges seltskond taas Solarise ees ootava limusiiniga linnast välja. Väike vahepeatus sai tehtud Pirital mere ääres- minifotosessiooniks perega. Tüdrukud olid vahepeal sõidu ajal end „ilusaks teinud“- huuled läikisid ja kleidid lehvisid. :) Üheskoos püüti välja nuputada, mis veel ees ootab.. Ei lõppenud see päev pildistamisega, ei jäänud me seisma Teletorni juures, ka mitte Botaanika aias.. Hoopis vurasime autodega Muugale, kellegi koduaeda.. peole!

Pidu, mis pidu.. palju rahvast, õhupalle, lilli ja kinke. Ootas ees päeva kõrgpunkt- Kättemaksukontori osa filmimine, kus peeti maha sünnipäev ja .. pisut segaduses seltskonnale tehti kohe teatavaks võttemeeskonnapoolt, et kohal ongi päevakangelane ise- sünnipäevalaps Agnes! Tüdruk sai sügisel linastuvas seerias väikese peaosa ning meie kõik olime kaasategevad tema peokülalisena. Oli meeleolukas ja põnev! Pinget kruvis sünnipäevapeole kutsustud kloun, kes algul püüdis teha nalja ja trikke, kuid hiljem ähvardas ja vehkis mootorsaega. Agnes teostas oma rolli professionaalselt ja kaameraid ning kogu seda sagimist täiel rinnal nautides!

Nii see pikk ja tegus päev möödus. Kella 19-ne paiku saatsime Agnese pere ja sõbrad kallistuste saatel limusiiniga teele kodu poole.. See oli Unistuste Päev meile kõikidele! Aitäh kõigile, kes päeva korraldamisel kaasa aitasid!

TAGASISIDE:
„Suured tänud, ta on sõna otseses mõttes sõnatu :D, tema ja teiste plikade jaoks on see ULME ;) Õnnestus üllatada ja kuidas veel, vaevalt ta väga magab, homme kohtume- Isa kommentaarid peale KMK Marioniga filmitud videotervituse nägemist Agnese ja tema kaaskonna poolt Unistuste Päevale eelneval õhtul.

„Suur tänu veelkord teile kõigile meile kõigile selliste lahedate elamuste võimaldamise eest, hommikul käis meil peast läbi mõte, et äkki oli see kõik unenägu, aga õhupallid andsid esimesena kinnitust, et ikka ilmsi ;) „- Agnes, Sireli, Kairit, Riho, Mia ja Melany

VABATAHTLIKUD: Kristina Jüriado, Kaari Lainevool, Mari-Ann Lumeste


Toetajad