Minu unistuste päev

Mere ja metsa perepäev Viinistul

Lõbusal perepäeval oli kõigil võimalus tegeleda käsitööga, õppida tantsimist ja tutvuda kaatri juhtimisega.

21. augustil toimus imeline perepäev Viinistu Kultuuri- ja Konverentsikeskuses. Kohale olid tulnud mitmed toredad perekonnad, kes said nautida ilusat ilma, häid sööke ja erinevaid tegevusi.

Enne kui oma tegevustega pihta hakkasime, oli kõigil võimalik süüa väikene oode, et oleks energiat tegutsemiseks. Kõhud täis söödud, oli aeg asuda tegutsema! Lastel oli võimalus maalida rannast korjatud kividele erinevaid loomi, multifilmitegelasi ja mustreid- kõike milleks loovust jagus. Kui lapsed olid meisterdamise lõpetanud, toimus JJ Street Laste ja Pere Fondi toel tantsu töötuba. Et samal ajal lapsevanematel igav ei hakkaks oli neile planeeritud ringkäik kunstimuuseumis ning hariv loeng kohalikust loengust, kus nii mõnigi osaline kindlasti teadmiste võrra rikkamaks sai.

Pärast väsitavaid tegevusi, oli aeg süüa burgereid, mis kohapeal osavate kokkade koostööl valmisid. Kõigi tühjad kõhud said täidetud ja naeratused jälle suuremad näol, sest kellele burgerid ei maitseks?:)

Merepäästekaater Varvava koos vabatahtlike meeskonnaga tuli tegema meie toredatele peredele meresõitu ümber Mohni saare. Iga laps, kes soovis, sai ära proovida kaptenitoolil istumise ja ise kaatriga sõitmise. Hoidke silmad lahti, varsti näeme tulevasi kapteneid!

Päeva lõppedes olid kõkidel näod rõõmsad ja imetore päev mere ääres meeldejäävalt veedetud! Iga pere lahkus häid maitseid täis koti ja muuseumide kinkekaartidega.

VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Helen Teinlum, Kati Voomets, Evelina Suurkaev, Riina Kukk, Kersti Talli, Birgit Toome