Minu unistuste päev

Valteri unistuste päev

Valter on poiss, kellel on unistusi kuhjaga. Tema unistuste päev koosnes lausa kahest päevast.

Kui rõõmsameelne ja energiline Valter koos emaga meid esimese päeva hommikul nägid, valdas neid elevus- kõik eesootav oli jäetud üllatuseks. Oli aeg asuda unistusi realiseerima!

Üheskoos alustasime päeva Äksi motorantsos, kus toimusid motokrossi võistlused. Valter imestas, et ta varem rajast midagi ei teadnud ning lootis, et saaks mõnikord ka ise seal sõita. Natukese aja pärast aga lastigi ta tsikli selga ning siis juba lustis poiss kogu südamest. Motokross on siiski tema lemmikhobi.

Teel Tallinna poole tegime vahpeatuse Adavere tuulikus, kus sõime veidi head ja paremat. Seejärel juba suundusimegi pealinna poole edasi. Kogu tee mõtiskles Valter, mis põnevat teda veel ees küll ootab. Küll aga ei osanud ta aimatagi, et järgmiseks on tal võimalik lennata helikopteriga. Nii Valter kui ka tema armas ema said lennust erakordse elamuse ning mälestuseks helikopteris filmitud video.

Pärast lendu suundus Valter emaga nautima õhtusööki Admirali aurikusse ning kui kõhud täis, saatsime nad Radisson Blu Sky hotelli, kus ootasid imelise vaatega tuba, snäkid ja saunad.

Järgmine hommik algas Valteri ja ta ema jaoks kardisõiduga, mis oli mõlema jaoks esmakordne kogemus. Sõidule lisas juurde põnevust võistlusmoment- kelle ringiajad on kiiremad. Kui kartidega sõidetud sai, suundusime edasi restorani.

Seal liitus meie seltskonnaga ka mustkunstnik Richard Samarüütel, kes demonstreeris Valterile erinevaid trikke. Samuti õpetas ta mõned lihtsamad neist poisile selgeks. Ka Valter ise suutis meid oma teadmistega mustkunstist üllatada. Koos nautisime lõunasööki ning selle aja jooksul sai Valter mustkunstnikult küsida palju erialaseid küsimusi.

Päeva lõpuks andsime üle kingitused ja Valter nentis, et need kaks päeva olid ühed tema elu parimad!

TAGASISIDE:
" Valteri unistuste päevad olid tema elus kõige paremad päevad nagu ta juba teie kuuldes ütles. Kõik asjad mis tema jaoks oli korraldatud, olid temale üllatus ja samas ka tema unistus. Väga suured tänud nende imeliste päevade eest. Küsisin Valteri käest, et mis talle kõige rohkem meeldis, ta natuke mõtles ja hakkas loendama: kross, kardisõit, mustkunst..siis oli väike paus ja ta ütles, et talle meeldisid kõik asjad. Hotellist räägib ka koguaeg, väga võrratu oli. Tema elu kõige parem hotell kus ta käinud on. Mustkunstniku trikke räägib ka sõpradele, et väga ägedad trikid olid. Ühesõnaga Te täitsite Valteri unistused ja ta tänab teid selle eest. "

VABATAHTLIKUD: Merilin Musthallik, Malle Lattik