Minu unistuste päev

Vahvate emade grupiüritus

Pillimäng, laulmine ning kaartide kaunistamine Tallinna Lastehaiglas koos Laine Randjärve, Reet Härmati, Kirsti Timmeri ja Külli Leplandiga!

Elu on nagu kiirtee – kihutame pöörase kiirusega ja nii jäävad mõnikord märkamata asjad, mis on tõeliselt olulised.

Neli vahvat naist otsustasid, et leiavad aja oma tihedas päevakavas ja tulevad koos meiega Tallinna Lastehaiglasse, et koos väikeste vapratega laulda, pilli mängida ja kaarte kaunistada.

Viienda korruse mängutuba oli vahvate emade jõudes juba vabatahtlike poolt südametega kaunistatud, laud oli kaetud ja haiglas olevad lapsed kogunesid ja ootasid, et millega Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud seekord üllatavad :)

Jagasime lastele kastanjetid, tamburiinid ja kõristid. Külli oli kaasa võtnud kandle ja algas lauluproov. Kõigepealt laulsime lauluSulle emake”  läbi ilma abivahenditeta, meile oli saatjaks ainult Külli kandle mahe hääl. Siis võtsime appi rütmi ja proovisime veel kord. Oh kui hästi tuli välja! Oma viis-kuus korda laulsime läbi ja peab ütlema, et meil oli parim koosseis, mida need haiglaseinad näinud on!

Kui meie laulsime, oli Reet ametis lastele hobuste, dinosauruste ja südamete joonistamisega, muidugi käele ja põsele! Meie laulu saatel edenes tal see igatahes väga ladusalt :) Lapsed olid järjekorras ja rõõmustasid väga, kui said ka pealt vaadata, kuidas ägedad kunstiteosed valmisid. 

Laul sai selgeks ning rõõmu ja elevusega hakkasime koos vahvate emadega ja lastega südamekaarte kaunistama. Meil oli selleks puhuks kaasa võetud palju palju kleepse ja Laine tõi lisaks haiglasse kingituseks vahvad ökovärvid. Kirsti, Külli ja Laine kaunistasid koos lastega kaarte, rääkisime maailma ilusamaks ja toreda päeva lõpetasime ilmateatemuusikaga ehk mis häält teeb tuul, vihm, lumi või nt rahe. Lastel olid abivahenditeks vahvad Männiku Lasteaiast laenatud pillid ja kohati oli mängutoas päris tormine :):)

Päeva viimane magusamast magusam ja kaunimast kaunim üllatus tuli Pindi Kinnisvaralt. Kalev Roosiväli tõi meile isiklikult kingitused - imelised ja kaunid tassikoogid!

Oligi aeg nõnda kaugel, et saatsime oma kallid külalised kallistustega ära. Viisime üheskoos vapramatest vapramatele lastele imeilusad ja väga maitsvad tassikoogid otse palatitesse, kallistasime lapsi ja lubasime varsti jälle tulla :)

Aitäh Laine, Kirsti, Külli ja Reet – te olete vahvad emad ja vahvad naised!

Järgmiste unistusteni!

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala ja Marleen Arus

Toetajad