Minu unistuste päev

Vahva perekonna seiklused Saaremaal

Unistuste päeval õnnestus perel üle vaadata Saaremaa kuulsaimad vaatamisväärsused ja veeta ühiselt kvaliteetaega.

Meie unistuste päeva vahva perekond koosles sel korral päris mitmest liikmest ning kõigil oli palju unistusi. Need kokku pannes õnnestus saada üks meeldejääv puhkus perega.

Pere unistas Saaremaa vaatamisväärsustega tutvumisest, Spa külastusest ning purjetamisest merel, kuid ennekõike soovisid nad veeta ühiselt kvaliteetaega, mida on kiire elutempo juures üha vähemaks jäänud. Unistuste päevalisteks olid pereema koos nelja tütre ning tütrepojaga, just parajalt suur seltskond, et igav ei hakkaks!

Kogu pere saabus Tallinnasse juba päev enne Saaremaale sõitu ja sai nautida eelõhtut ja spaamõnusid Swissotelis. Järgmise päeva hommikul võis sõit Saaremaale alata. Paula ja Maria-Helene ei olnud varem Saaremaal kunagi käinud ning neile oli see uus kogemus.

Esialgu planeeritud purjetamine pidi kahjuks tormise mere tõttu ära jääma. Selle eest jõudsime aga külastada kõiki kolme Saaremaa põhivaatamisväärsust: Kaali meteoriidikraatrit ja muuseumi, Panga panka ja Angla tuulikuid. Geograafiaõpetajast ema Annel oli Kaali muuseumis väga põnev, lastele aga meeldisid väga Angla tuulikute juures pesitsevad loomad. Kuna parasjagu oli loomade söötmise aeg, siis sai Paula ka võimaluse kitsedele süüa anda.

Tuulisel Panga pangal saime teha pika jalutuskäigu, nautida ilusat vaadet ja mälestuseks jäädvustada mõned ilusad perepildid.

Päev oli ajastatud nii, et kõige vanemal tütrel Marel oli unistuste päeval 24. Sünnipäev ning sel puhul veedeti hubane õhtu Kuursaalis koos kõige armsamatega. Toreda üllatusena lisandus seltskonnaga ka kahe vanema tütre isa, kes elab Kuressaares ja leidis võimaluse samuti tulla Marele õnne soovima ning kohtuma oma lapselapsega.

Teisel päeval nautis pere GoSpa-s spaamõnusid ja pärastlõunal tutvuti Kuressaare linna, linnuse ja seal asuva muuseumiga. Õhtupoolikul sõideti üheskoos edasi Pärnusse Maree külla ja veedeti veel mõned päevad üheskoos.

Pere oli väga tänulik koos veedetud aja ja toredate tegevuste eest, mis tavalisele perele võib olla üpris tavapärane, kuid suure pere puhul on keeruline kõik korraga ühte autosse mahutada või pikemale väljasõidule minna.

Suured tänud Classic kohvikule vastutulekute eest menüüs, Saaremaa Kuursaalile külalislahkuse ja vastutulelikkuse eest ning Go Spa-ke ja Swissotelile võõrutamise eest! Pere nautis seda kõike igal sammul!

TAGASISIDE:
„Oli väga suur rõõm sellist kingitust saada. Paula ja Maria-Helene polnud veel mitte kunagi Saaremaal käinud. Tore oli, et ka väike Daniel sai kaasa.“ –Ema Anne

„Meeldis see, et saime kõik koos käia, et seda meile võimaldati. Reis oli tore! Muidu oleme küll koos kodus olnud, kuid kõik koos reisinud küll pole.“ – Aira

„Lahe oli. Kõige lahedam oli Mare sünnipäev“ -Paula

„Mulle meeldis kõik!“- Maria-Helene

„Spaas oli tore ja meeldis hotellide toiduvalik“ –Mare

„Mulle meeldis, et meile võimaldati kõigil koos see tore ettevõtmine teoks teha, saime Mare sünnipäeva pidada, Kedi ja Maris olid väga toredad!“ - Anne 

VABATAHTLIKUD: Kedi Välba, Maris Süld, Kristina Bushell, Maarika Pukspuu