Minu unistuste päev

Taurise unistuste päev

Tauris juhtis vinget ralliautot ja vahetas kingitusi Anne Veskiga

Ühel ilusal sügispäeval võisid Laagri Statoili külastajad näha kaht Minu Unistuste päeva vabatahtlikku bensiinijaamas nõutult seismas. Käes oli neil Lotte atlas, kuid nad vajasid sellegipoolest teejuhatust Pärnusse. Õnneks jõudis üsna pea nende juurde Tauris oma ema ja vennaga ning teekond Auto24 ringraja poole võis alata. Miks just sinna? Taurise üks unistusi on kimada ehtsa ralliautoga!

Tauris oli usin kaardilugeja ning tunnike sõitu ralliparki möödus kui silmapilk. Kohale jõudes juba oodati meid. Alguses vaatasime üle kõik autod ja mootorrattad ning seejärel saigi Tauris istuda vingesse ralliautosse. Meie jäime aina kaugenevat autot eemalt jälgima.

Üllatussõit Lamborghiniga

Tauris oli nii kaardilugeja kui ka juhi rollis. Seda viimast küll teise ralliässa abiga, kuid tema unistus ralliautot juhtida siiski täitus.

Rallirajalt naastes ootas poissi vahva üllatus: ootamatult sõitis meie juurde uhke Lamborghini, millesse paluti tal sisse istuda. Veel üks uhke sõit otsa!

Vahepeal oli meile kaetud väike lauake hea ja paremaga. Taurist ootas laual ka vahva kingitus – Marko Märtini autogrammiga mänguralliauto! See tuletab talle seda vahvat päeva ikka ja jälle meelde.

Päev täis kiirust ja häid emotsioone, just nii võtsime õhtusöögilauas kokku Taurise unistuste päeva esimese osa.

Roosid roosiaia kuningannale

Päeva teine osa möödus poisi lemmiklaulja Anne Veskiga. Kohtusime legendaarse lauljatariga Tallinnas Vabaõhumuuseumi väravas. Tauris ulatas roosiaia kuningannale roosid ning tema sai Annelt vastu vägeva puldiga mänguauto.

Vabaõhumuuseumi platsil ootas meid kaarik hobusega. Sõitsime kõik koos looduses ringi, rääkisime lapsepõlvest ja unistustest. Tauris istus loomulikult kaarikujuhi kõrval ja teadis täpselt, kuidas üht hobust peab juhtima.

Pärast pikka mõnusat hobusõitu värskes õhus sõime imemaitsvat hernesuppi ning lihtsalt nautisime üksteise seltskonda.

Unistuste täitumine on imeline. Ja mõnikord tundub lausa uskumatu, kui palju on meie ümber neid armsaid ja toredaid inimesi, kes koos meiega suurelt unistavad. 

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Erle Uus, Kristiina Gabor-Mägi

Toetajad

  • Raul Uutmann
  • Auto24 ringrada
  • Anne Veski ja Benno
  • Martin Laur
  • Merit Hirvoja-Tamm
  • Jaana Laur
  • Andrus Laur
  • ALM Motorsport Management