Minu unistuste päev

Tauri unistuste päev

Tauri koges kiirust oma unistuste päeval, koos Elina Purdega! :)

Tauri on vahva Haapsalu poiss, kes unistas kiiruse ja ägeduse kombinatsioonist- ei rohkem ega vähem, kui Elina Purdega koos sõita. Ralliautoga! Elina roolis ja Tauri kaardilugeja. Selle idee peale, Laitse Rallypark, meie väga hea koostööpartner, ütles lihtsalt- teeme ära!

Kohtusime kõik Laitses. Tauri unistusi täis päev algas Haapsalust 13. detsembril. Perele mindi järgi vingemast vingema klassikalise vanaaegse autoga ja sõidutati Laitse Rally Parki. Seal ootas neid Elina Purde, et siis üheskoos üle vaadata rallipargi valdused ja uhked varad ning otseloomulikult parimad palad joonele panna.

Mängudemajas on ägedad virtuaalsed autorajad- vabatahtlik Mari-Liis, ema Merle, Tauri ja Elina proovisid seal oma oskuseid. Ütleme nii, et oskused olid kõrgel tasemel! Stimulatsiooni tegid nii Tauri kui Elina hindele viis pluss. Kiirus sobis neile.

Ning siis oli aeg rajale minna. Väike kiirkoolitus, rada vaadati üle, kurvid märgiti ära- Elina sobis ralliauto rooli nagu valatult. Unistuste päeva suur meeskond jälgis tuulise raja kõrval, kuidas Elina prooviringid tegi ning siis juba asus Tauri oma kohale. Unistused täitugu! :)

Kui Tauri säravate silmadega lõpuks autost välja tuli, istus Elina kõrvale Tauri õekene Keili ja luges ka kaarti. Täiesti valejutt, et tüdrukud ei oska, väga hästi oskavad!

Emotsioone on väga raske mõnikord sõnadesse panna- selles päevas oli kõike parasjagu. Naeru ja nalja, kiirust ja põnevust, õhtusöögilauas jagatud lugusid ja koosolemise aega. Väärtuslikult kasutatud aega.

Usume, et päeva lõpetuseks olid kõik positiivsust täis laetud ning kiidusõnadega üle valatud ehk oli järjekordne ilmatu vahva Unistuste Päev! :)

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Kersti Urbala