Minu unistuste päev

Tamuri unistuste päev

Tamuri unistuste päev oli erakordselt päikseline. Terve päeva jätsime Tamurile üllatuseks. Unistuste päev algas Lahesuu sadamas.

Meid võttis vastu Summuka omanik, kes viis meid garaaži kopteritega tutvuma. Seal ootas meid aga suur üllatus. Selgus, et Rolf Roosalu koos sõpradega olid tulnud Tamurit väikese lauluga rõõmustama.  Peale armsat üllatust  tehti meile garaažis ekskursioon ja tutvustati erinevaid helikoptereid. Siis lükkasime kõik koos kopteri garaažist välja, see tangiti täis ja oligi aeg lendu tõusta. Lendamine oli Tamuri jaoks suur üllatus ja korra tekkis ka kõhklus kas ikka minna. Kuid peale kopteriga Tallinna kohal lendamist oli Tamuril suu naerul. Jõuludeks soovitud mängu helikopteri asemel sai nüüd hoopis päris helikopteriga lennata. Vinge! 

Peale helikopteri sõitu liikusime edasi mõnusale lõunasöögile Solarise Vapianosse. Sõime koos head ja paremat, vahetasime muljeid ja andsime üle kingitused Minu Unistuste Päeva poolt. Tamur on nüüd uhke robotikomplekti omanik ja kogu Tamuri pere sai endale Unistuste Päeva logoga saunalinad.

Kui kõigil kõhud täis, saatsime õnneliku pere City Spasse mõnulema ja sulistama. Tagasiteel koju on Tamur päeval kogetud emotsioonidest täitsa kurnatud ja vajus kohe sügevasse unne:)

Tamur ning tema vend olid väga-väga rõõmsad kogu kogetu üle. Robotputukate rajakomplektiga oli neil kodus palju mässamist, nuputamist ja mängimist - Tamuri isa

VABATAHTLIKUD: Andra Viidikas, Liisa Ojapalu ja Carina Kukk