Minu unistuste päev

Sanderi unistuste päev

Sander on tubli ja tark 10 aastane poiss. Kohtumisel saime teada, et lendamine oleks tore, ujumine oleks vahva. Teadust ja põnevust…ja oligi käes UNISTUSTE PÄEV.


Kui Sander perega Vantaa lennujaama jõudis, olid rõõmsa meelega vabatahtlikud juba ootamas. Lennureis läks hästi.

Nüüd läks asi salapäraseks. Vabatahtlikud piilusid muudkui õue kas sõiduvahend kohal. Ja õues ootaski limusiin. Tähtsad näod peas ja nägu naerul võis sõit hotelli poole alata.

Hotelli jõudes avastas Sander, et tuppa oli jäetud armas tervituskiri. Sander kutsus kõiki imelisele lõunasöögile, mis maitses väga hästi. Peale lõunasööki oli aeg Spasse ujuma minna. See oli üks vahva koht. Kõik, mis võimalik sai järgi proovitud. Sulistada on ju imevahva.

Õhtusöögiks oli broneeritud laud Itaalia restoranis. Sanderit ootas kenasti kujundatud “teretulemast” silt. Mõnusas õhkkonnas söödi rahulikult õhtust, räägiti päevast ja unistustest, elust ja seiklustest. Kvaliteetne ja rahulik aeg lõppes kallistustega ja kokkulepetega järgmiseks päevaks.

Uus päev, uued tegemised. Pere läks Heureka teadusparki. Peale teaduspargi külastust sõideti jälle limusiiniga sadamasse. Ikka Unistuste Päev.

Sadamasse jõudes oligi aeg kohe laevale jalutada. Pere sättis end sisse kajutisse ja siis kohtuti vabatahtlikega infolaua juures. Nimelt oli kapten Tarmole jõudnud informatsioon, et Sanderil on varsti sünnipäev ja kapten soovis tubli poisi kätt suruda ning talle kaptenisilda näidata. Aeg kaptenisillal oli põnev ja rõõmsameelne. Sander sai kaptenitoolis istuda ja kõik said palju targemaks. Kapten kinkis Sandrile suure šokolaadi ja vahva laevakaru, mis sai kohe ristitud ankrukaruks. Muheledes tuldi kaptenisillalt ära. Söödi veel varast õhtusööki, meenutati seiklusrikast unistuste päeva ja naerdi palju. 

Unistused on toredad!

TAGASISIDE:
Sanderi kaks unistuste päeva olid algusest lõpuni täis lahedaid üllatusi
ja põnevaid kogemusi, alustades roosast limusiinist , kuni kaptenisilla külastuseni.Kuigi Sander ei olnudki enne reisi nii väga kindel, kas ta ikka soovib minna, siis palus ta nüüd kirjutada, et jäi reisiga väga, väga,
väga rahule. Talle meeldis sellel reisil kõik, eriti muidugi veekeskuse külastus ja kaptenisild. Isegi Naurusaari mängumaal, kuhu ta esialgu ei plaaninudki minna, osutus pärast nii toredaks, et meelsasti oleks seal veel ja veel mööda torusid tormanud.Ka Heureka oli väga lahe ja uurimist jagus seal küllaga. Korvpallirotid olid muljetavaldavad. Ka Sanderi väike õde ja
vanemad nautisid neid 2 päeva algusest lõpuni.
Suured tänud meie reisi korraldanud ja meid saatnud Kerstile ja Marleenile, kelle rõõmsameelne seltskond tegi need kaks päeva eriti toredaks. Oli üks väga tore reis, tänud Teile selle eest!

Sander,Saskia,Urmas,Kai

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Marleen Arus, Kristiina Gabor-Mägi, Irina Landa