Minu unistuste päev

Samueli unistuste päev

Samueli unistuste päeval sai nii ATV-ga sõita kui ka paintballi mängida.

Samueli unistuste päev sai alguse juba 7. juunil, tema sünnipäeval, kui vabatahtlikud üllatasid teda Elina Sildre valmistatud erilise tordi ja õhupallidega. Kuigi Samuel on üsna tagasihoidlik noormees oli siiski näha, et üllatus läks talle korda ja tõi muheda naeratuse näole ja sära silmi. Laulsime poisile sünnipäevalaulu ja sõime imemaitsvat torti. 

Ja juba jõudiski kätte 11. juuni - Samueli unistuste sünnipäevapidu Oxforellis. Pere esimeseks üllatuseks oli ATV-matk, mille toimumise ajal jõudsid bussiga kohale sünnipäevale kutsutud lapsed.

Bussis valitses rõõmus ja ootusärev õhkkond. Et sõit kulgeks kiiremini, uurisime Sami sõpradelt, mida nad poisist arvavad. Sõbrad kirjeldasid noormeest järgnevalt: kõige normaalsem kutt meie klassis, väga sportlik, viisakas, naljakas, tagasihoidlik, tore. Oli selge, et tegemist on poisiga, keda sõbrad väga hindavad! Mõnusa vestluse jätkuks harjutasime spetsiaalselt sünnipäevalapsele mõeldud tervitust, millele ei kulunud sugugi palju aega, sest kõik tegid lausa suurepärast koostööd. :)

Lapsed koos, sai alustada vinge paintballi lahinguga. Samal ajal oli lastel ka võimalus soovi korral vibuga lasta. Pärast väsitavat ja võitlushimulist lahingut nauditi maitsvaid suupisteid Toit'silt, friikaid viineritega ja grillkala. Nagu sünnipäevale kohane, pidi ka maiustama imeheade Heidi Park kondiitri muffinitega.

Kõige suuremaks üllatuseks ja kingituseks Samuelile oli  Roger Federeri autogrammiga tennisepall ja kaart, mille ta lubas kodus oma tuppa aukohale paigutada! Palli jõudmine poisini oli omaette seiklus ja väljakutse, mis võttis mitu kuud aega. Läbi proovitud said mitmed kanalid, et noormehe lemmikuni jõuda ning lõpuks läbi isiklike tutvuste jõudis pall päev enne unistuste päeva meieni. Lisaks saatis Federeri fond Samile ka tenniseproffi autogrammiga fännikaardi.

See sünnipäevapidu jääb poisile alatiseks meelde ühe lõbusa trallina koos toredate sõpradega!

TAGASISIDE:

"Täname südamest Minu Unistuste Päeva selle imelise kogemuse eest. See kogemus algas juba hetkest, kui kohtusime toredate vabatahtlikega, kes on rõõmsameelsed, hoolivad ja väga sõbralikud. Oli selline tunne, nagu oleks tegu juba kauaaegsete tuttavatega, kellega saab rääkida südamest südamesse.  

Ka Samuel leidis nendega  kohe kontakti, mängides sulgpalli. Sünnipäeva õhtu üllatus, kui Maris ja Kristiina tulid õhupallide ja erilise koogiga, kus oli peal Samuel tennisereketiga, oli Samueli sünnipäeva lemmik hetk. Ta sõi kooki veel mitu päeva ja mängis õhupallidega. Ja siis tuli Samueli unistuste päev, kus sai teoks kõik see, mida ta oli julgenud unistada. Me saime kõik koos sõita ATV-dega ja siis saabusid Samueli sõbrad ülivahvale sünnipäevapeole, kus sai lasta vibu ja mängida paintballi. Tipphetkeks oli Samueli sõprade sünnipäevaõnnitlused ja ta lemmik tennisemängija Roger Federeri allkirjastatud palli üleandmine. See hetk, kus Samuel oli ümbritsetud oma sõprade ja kogu selle armastuse ning tähelepanuga, puudutas südant ja tõi pereisalegi pisarad silma.  

See kõik jääb imelise meenutusena me südametesse ja kindlasti julgustab Samueli olema jätkuvalt sõbralik, vapper ja unistaja, sest ta on näinud, et unistused täituvad.  

Lõpetuseks lisan ühe kirjakoha.  Usun, et see töö, mis te teete, tuleb suurte õnnistustena ka teile ja te peredele tagasi.

Õp 11:25 Hing, kes jagab õnnistust, kosub, ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse.  

Suur aitäh! Erilised tänusõnad ka vabatahtlikele Marisele ja Kristiinale."


VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Maarja Vanags, Kristiina Gabor-Mägi.