Minu unistuste päev

Perti unistuste päev

Perti unistuste päeval läksid täide kõik unistused, ka kõige väiksemad! Kiired autod, lemmik lego, põnevad seiklused ja kutse Lottelt!

Pert, väike särasilmne ääretult jutukas Saaremaa poiss, oli väga põnevil, kui nad perega Tallinnasse jõudsid, sest kui hotelli jõudes ootas peret ees särasilmne vabatahtlik Marleen, sai Pert aru, et sel korral on haigla asemel plaanis hoopis tema unistuste päev!

Swissotel oli ette valmistanud ütlemata armsa toa, Spidermani voodipesu ja käterätik ootasid Perti ning voodi oli täis kuhjaga kingitusi. Kõigepealt avanes vahvlikarp Vahvlihaldjatelt. Lapsel läksid kohe silmad särama! Kui aga Pert märkas, et ühest pakist tuli välja tema lemmikutest lemmikum lego, hõiskas ta, et just seda ta niiiiiii väga oli soovinud! Autorada sai loomulikult kohe kokku pandud! Et laps jaksaks ikka mängida, suunduti hotelli uhkele õhtusöögile, kus hotelli poolt oli üllatuseks imemaitsev kook ja head saoovid.

Pärast õhtusööki oli varuks veel üks armas kingitus: Männiku Lasteaia kunstiringi lapsed olid spetsiaalselt Perti jaoks joonistanud vahvad pildid koos heade soovidega. Ükshaaval vaatasPert emme-issiga kõik joonistused üle.

Nii tore päev oli, õhkas Pert veel enne magama jäämist. 

Pühapäeva hommikul ootas hotelli ees Perti punane Tesla. Agatha, Tesla juht, juba teadis, et Pert on poiss, kes peab lugu kiiretest autodest ning muidugi sobis kingituseks Aston Martini mudelauto. Loomulikult oli auto seal, et teha üks vägev (st kiirendustega) sõit ning järgmine peatus oli Energia Avastuskeskus. 

Energia avastuskeskuses oli kohe mitmeks tunniks tegemist. Pert, nagu kõik viieaastased, on uudishimulik ja avastamisrõõmu täis poiss ja seda pakkus keskus küll palju-palju. Üheskoos sai avastatud nii Perti lemmikud mutiaugud kui ka alumisel korrusel olevad eksponaadid, kuhu saab ju ise käed külge panna. Küll oli vahva!

Järgmine sõit viis Perti, loomulikult Teslaga, Ülemiste keskusesse. Esmalt lõunale ja siis mängutuppa mängima! Lapse rõõm oli siiras ja ehe! Mängisime, jooksime, peitsime, ronisime - tegime kõiki toredaid tegevusi, mida vahva mängutuba lapsele pakkus! 

Viimase päeva hommikul üllatused ei olnud lõppenud, sest järjekordses kingikotis oli Lotte puzzle ning kiri Lottemaalt Lottelt isiklikult, kes kutsus Perti endale suvel külla:)


TAGASISIDE:

"Väikesel Perdil väikesed unistused. Minecraft lego ja tahaks jälle Lottemaale minna. Autod on muidugi alati tähtsad, eriti kui need veel nii vinged on. Perdi lemmik šokolaadikook oli talle ka väga armas üllatus. Hotelli kohviku tädi, kes koogi tõi, kinkis Perdile ka karbi pliiatseid ja märkmiku ning Pert muudkui joonistas-kirjutas südametega tänukirju.

Pert palus kirjutada:"Mul oli kaks nii toredat päeva. Kõik oli nii tore."

Koju sõites (ja meenutab siiani) oli ainult üks teema: "Nii toredad tüdrukud olid. Nad olid nii toredad, et ma tahaks jääda nendega olema. Toredamaid ei saagi olla."

Meie ühineme tema arvamusega! Aitäh!" Pert ja pere


VABATAHTLIKUD: Marleen Arus ja Kersti Urbala