Minu unistuste päev

Perepäev Tallink Aqua Spa's

Tallink Aqua Spa ujumisüritus oli midagi toredat ja meeldejäävat Eesti Laste ja Noorte Diabeediühingu peredele, kelle peres kasvab diabeedihaige laps. Ka pere õed-vennad said võimaluse nautida veemõnusid Tallink Aqua Spa's ja ühist lõunasööki restoranis Tempo.

Kui särasilmsed rõõmsameelsed lapsed imelisse Tallink Aqua Spa hotelli jõudsid, ootasid Annika ja Kersti neid juba hea tuju ja kohevate käterätikutega - iga laps armastab ju kingitusi :)

Kingitused jagatud, tuttavaks saadud, ja vahva päev võis alata! Ujumisest paremat asja igatahes olemas ei ole, teadis üks laps rääkida ;)

Kui kõik vahvad kohad olid avastatud, isegi õues ujutud,  siis oli aeg pikaks ja mõnusaks lõunasöögiks. Restoran Tempo naiskond koos võluva Neljaga juba ootasid.

Särasilmne seltskond tutvus omavahel, maitsvate suppide ja hõrgu magustoidu juures sai päris pikalt rahulikus õhkkonnas maailma asjadest rääkida.  Kiitsime tublisid ujujaid, leppisime kokku, et varsti kohtume ja teeme taas koos midagi põnevat.

Kallistades saatsime suured ja väikesed teele ning läbi see toredate emotsioonidega perepäev saigi :)

TAGASISIDE:
"Tänud väga vahva ürituse eest. Oli mõnus ujuda ja pärast keha kinnitada. Aga eriti toredaks tegid päeva vabatahtlikud, kes olid üdini positiivsed ning särasid nagu päike. Suur, suur tänu! "

VABATAHTLIKUD: Annika Jenkins, Kersti Urbala, Kristina Garmatjuk