Minu unistuste päev

Perepäev Nõmme Seikluspargis

Meeleolukal perepäeval anti ELDÜ peredele üle JCI RatRace 2016 Tallinn ja Pärnu kontorirottide jooksuga kogutud toetus insuliinipumpade näol.

Soojal juunikuu pühapäeval toimus Minu Unistuste Päeva ja Swedbanki Privaatpanganduse osakonna vabatahtlike ühisel eestvedamisel lõbus perepäev Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu lastele ja peredele. Toimumiskohaks oli Nõmme Seikluspark ning nagu tellitult vedas meil ka ilmaga tol päeval.

Kehakinnituseks wokiroog ja värsked juur- ning puuviljad ning seiklusrajale minek võiski alata. Tore oli vaadata kõige pisemaid, kes emme või issi abiga raja vapralt läbisid. Suuremad poisid ja tüdrukud said juba ise tublilt hakkama.

Perepäevast võttis osa ka lastele armas Pipi, kes oma pakatava energiaga lapsi lõbustas. Pipi hobune oli seekord koju jäänud, aga perepäevale oli kutsutud valge hobune Juku, kes kõiki soovijaid sõidutas suurima heameelega. Laste rõõmsatele nägudele joonistas näomaalija just sellise näomaalingu nagu keegi soovis. Tema virgad käed ei saanud hetkekski puhkust.

Suurt rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele pakkus õhupalliloomade valmistaja, kelle nobedad näpud keerutasid nii pingviine kui jänkusid, koeri ja kaarusid, lilli ja liblikaid ning palju muudki. Iga soovija sai oma lemmiku. Tõeliselt vahvad ja ilusad! Isegi Pipi õla peal istus päeva lõpuks hoopis õhupallist ahvike ja täitsa Härra Nilssoni moodi.

Seiklusrajalt tulles ootas lapsi jogurtikook ja muffinid ning perepäeva lõpetuseks vaatasime üheskoos etteastet tsirkusestuudiolt Oma Tsirkus. Tublide noorte juhendamisel said ka lapsed ja täiskasvanud ise proovida, kui lihtne kurikate ja pallide lennutamine tegelikult on. Selgus, et polegi nii lihtne kui paistab.

Nüüd oli aeg tänada perepäevale tulnud lapsi ja peresid. Medal, tänukiri, õhupall ja kingitused jäid seda vahvat päeva lastele meenutama. Lisaks loosisime perede seas välja kaks kinkekaarti kahele Fish Spa-s. Tõeliselt laheda perepäeva lõpetasime ühispildiga, millelt ei puudunud ka pilve tagant paistev päike.

Tore ja meeldejääv päev oli see kõigi jaoks. Täname kõiki, kes selle toreda päeva õnnestumisele kaasa aitasid!

VABATAHTLIKUD: Evelin Tatter, Natalja Mirzojan, Kertu Tammann, Kaja Kanarbik, Marge Sassi, Ulvi Park, Ruth Haljasorg, Nadezda Bekker, Annely Mikiver