Minu unistuste päev

Paul Alberti unistuste päev

Elusuuruses dinosaurused ning seiklused Palanga tänavatel

Paul Albert tahab suureks saades saada dinosauruste väljakaevajaks. Samuti on ta juba pikemat aega unistanud lennukiga lendamisest. Seega otsustasime ta koos perega saata Leetu, uhkesse dinosauruste parki Dinopark. Oma unistuste päeval lendas poiss esimest korda ka lennukiga. 

Dinopargi külastus 

Oli soe ja ilus nädalavahetus. Pere saabus Leetu juba reedel ning veetis õhtul aega Palanga kuurortlinnas, kus liiguti jalgsi ja ratastega. Laupäeval ootaski Pauli ees Dinopargi külastus, kus ta veetis oma lähedastega terve päeva. Tegevust oli palju – lisaks kõiksugu põnevatele atraktsioonidele ja muudele tegevustele, sai ta oma silmaga näha ülisuuri dinosauruse kujusid, millest osa ka liikus ja häälitses. Kokku oli neid kujusid pargis koguni 40! 

Ent Pauli jaoks oli vast kõige meeldejäävam võimalus osaleda dinosauruse väljakaevamises. Kui ta oli kätte saanud saviplaadi ja veel hulga tööriistu, nagu kord ja kohus, asus poiss otsima miljoneid aastaid tagasi välja surnud dinosauruseid ja nende osi. Vot see oli seikluslik! 

Viimase päeva veetis pere mere ääres, kus nad nautisid mõnusat ilma ja päikesepaistet. Reisi lõpus kinkis Tomson Toys mänguasjapood Paulile dinosauruse konstruktori, mille kallal poiss kohe usinasti tegutsema asus.


TAGASISIDE: 

“Reis lahedalt meeldis! Ja hotell oli ka lahe! Esimene õhtu Palanga jalakäijate tänaval - XD-kinod, magusad vahvlid ning fotograafid, kel olid pildistamiseks papagoid ja madu. Saime kogu perega ühel jalgrattal mööda Palanga tänavaid sõita. Jalakäijate tänav läks mereni välja, seal püüdsid inimesed kala. 

Dinopark oli tõeline üllatus, sain reisist vaid üks nädal varem teada. Pargis olid väga suured saurused – ma ei oleks arvanudki, et nad nii suured on. Kahjuks nad ei kõndinud, kuid siiski liigutasid end ja tegid häälitsusi. Dinosauruse väljakaevamine oli ka väga lahe!! Dinopargi maskott käis mind kallistamas. Sain veel kingituseks Dinopargi T-särgi ja väljakaevamise mängu. Tegin saurustest palju pilte, et neid koolis ka teistele näidata. 

Aitäh, mul oli nii tore ja lahe reis!!! Dinoparki võiks alati tagasi minna!” Paul Albert

“Südamest suured tänud Minu Unistuste Päeva tiimile! Paulil oli unistuste nädalavahetus – hulganisti uusi emotsioone ja rõõmsat avastamist. Paul toimetab edasi sauruste lainel, seda nii juttudes, joonistustes kui ka mängudes…” Paul Alberti ema

 

VABATAHTLIKUD: Maarja Vanags, Marleen Arus