Minu unistuste päev

Natalja unistuste päev

Natalja unistuste päeval sai tüdruk mängida nii koduloomadega kui ka nautida spaa mõnusid.

Natalja unistuste päev algas ühel juunikuu hommikul, kui ukse taga ootasid vabatahtlikud, et asuda minibussiga ühiselt teele. Nataljaga tulid kaasa ka tema isa, tüdruku õde ning õepoeg.

Kogu seltskond lõbusalt bussis asusimegi teele. Esimeseks peatuskohaks Raja talu, kus võttis meid vastu vahva kari loomi ning tore pererahvas. Taluperenaine tegi meile huvitava ekskursiooni nende valdustes. Lisaks sai Natalja mängida koerte, kasside, lammaste ja hobustega ning nägi veel lisaks lehmi ja vasikaid.

Seejärel suundusime Saka mõisa, kus Nataljal ja tema perel oli võimalik vibu lasta ja spaa mõnusid nautida. Samal ajal valmistasid vabatahtlikud ette tüdrukule mõeldud üllatust, milleks oli jalgratas.

Õhtupoolikul ootas meid ees pidulik õhtusöök Saka mõisa restoranis.  Pärast põhirooga andsime üle tüdrukule ta peamise üllatuse. Natalja näol säras suur naeratus ning rõõmu jagus kõigile. Pärast seda asusime maiustama magustoitudega.

Päev oli väsitav ja pikk kuid üllatus jalgratta näol süstis veel õhtul kõigisse taas energiat. Kõik olid siiralt õnnelikud kogu selle vahva looduselähedase päeva vältel!

TAGASISIDE:
„Me olime väga vaimustunud, väga üllatunud. Meile oli väga suur üllatus teie ettevõtmine ning kingitus. Me soovime, et selline lapsemeelne unistustepäev oleks igal lapsel! Suur aitäh Teile ning pikki aastaid Teie heategevusfondile!“Natalja isa

VABATAHTLIKUD: Leena Tauk, Liisi Sagor, Riina Laanemets