Minu unistuste päev

Muffinite kaunistamine Tallinna Lastehaiglas

Väljas lund langemas, said lapsed Tallinna Lastehaiglas kaunistada muffineid koos näitleja Margus Prangliga.

Ühel jahedal Oktoobrikuu hommikul üllatas lapsi esimene lumi, mis juba pani ilmselt nii mõnegi näo särama. Sellel päeval oli kavas aga muudki toredat- lapsed saabusid TLH mängutuppa, kus neid ootasid Peppersacki imemaitsvad muffinid kahes eri sordis, heledad ja tumedad. Suhkrukunstist glasuurid ja väga ilusad kaunistused: lilled, pärlikesed, šokolaadipurud. Laualt ei puudunud ka loomulikult snäkid, teiste seas ka lumega kokku sobivad mandariinid ja piparkoogid. :)

Tundus, et lapsed on varem juba harjutanud- valminud muffinid olid nii omapärased ja kaunid! Lilled, pärlid, glasuurid ja imelised motiivid tegid suu magusaks ja näod rõõmsaks.

Muffineid aitas kaunistada ka näitleja Margus Prangel, kellelt lapsed hiljem said erinevaid küsimusi küsida. Miks otsustasid saada näitlejaks? Kumb on põnevam, kas filmi või teatrinäitlemine? Naljakad apsud? Mis oli lavaka katsete juures kõige raskem? Kõik need paljudest küsimustest said oma vastused ning Marguse muhe olek andis kõigile huvitava ülevaate näitlejatöö telgitagustest. Margus meeldis lastele niivõrd hästi, et nii vahva oli vaadata, kuidas lapsed said kõik kõhutäie naerda. :)

VABATAHTLIKUD: Marleen Arus, Kristi Remmik, Meryl Kärner.

Toetajad