Minu unistuste päev

Mahla Summer

10. juulil toimus Seli mõisas mõnus pereüritus Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi liikmetele, mille õnnestumisele aitas kaasa ka Minu Unistuste Päev.

Mõisa ukse ees ootas peresid printsess Elsa, kes kõiki rõõmsalt tervitas ja kutsus endaga peresid terrassile perepilte tegema. Meiega oli tunnustatud fotograaf Katrina Tang, kes oma rõõmsa ja sõbraliku olemisega kõik pered fotole jäädvustas.

Pärast fotosessiooni algas vahva ja meeleolukas kontsert, mis lõppes printsess Elsa ja laste ühise tantsukeerutamisega. Kui tants hakkas vaibuma veidike, saabus tähtis hetk. Päris mitmed seltsi lapsed olid joonistanud oma unistuste päeva ja saatnud  tööd joonistusvõistlusele. Oli aeg autasustamiseks ja kiitusteks. Kõik osalejad sai suure aplausi osaliseks ning loomulikult ei puudunud ka kingikotid hea ja paremaga: kunstitarbed Tpmson Toy’lt, värvi- ja kleepsuraamatud, suured šokolaadid ja tänukiri. Tallinna Loomaaed ja kohvik Lyon panid ka omalt poolt välja 3 loomaaia perepiletit ja kohviku külastust. Minu Unistuste Päev aga kinkis 3- le eripreemia saanud lapsele päris oma isikliku unistuste päeva.

Kingitused jagatud suunduti edasi keha kinnitama, sest pikk sõit mõisa ja trallitamine teeb ju kõhud tühjaks. Maitsev supp ja Narva kohviku imehead kringlid viisid lausa keele alla. Vahepeal said lapsed lasta Pipil teha endale ka ilusad näomaalingud- kes tiigrikutsu, kes haikala, ämblikmehe või hoopiski liblika.

Oli üks mõnusalt kulgev päev, mis tõi pisukese vaheldust ja rõõmu igapäeva toimetuste vahele.

VABATAHTLIKUD: Kristiina Gabor-Mägi, Annika Saar, Käthlyn Mikk, Liisa Lips

Toetajad