Minu unistuste päev

Lotta unistuste päev

Lotta unistuste päeval sai tüdruk maha pidada ühe toreda sünnipäevapeo koos heade sõpradega.

Tüdruku 14. sünnipäev sai peetud imeilusal päeval vaikselt oma rütmis elavas Haapsalus. Pidu sai alguse sõprade kogunemisega Vanalinna bowlingus, kust tüdrukud said kätt proovida bowlingumängus.

Haapsalu on armas mereäärne linn. Sellega seoses on kindlasti vaja kohaga tutvuda ka merelt. Sarjas „Pilvede all“ tuntuks saanud aurupaat „Kallis Mari“ viis meie pidulised imelisele meresõidule. Aurupaadi kaugenedes oli vanalinnani kuulda, kuidas sünnipäevalised paadilt vilet lasta said.

Õhinas tüdrukud jõudsid peale paadiretke naerul nägudega grillipeole. Neid ootas ees suur Lotta suveresto silt ja õhtune menüü- kodukootud burger, fooliumis kartulid, coleslaw salat, šokolaadikook, milkshake ja nagu õigele Ameerika dinerile kohaselt ka külm Coca-cola. Enne sööma asumist oli aeg üle anda ka kingitused- „Sõrmuste isanda“ triloogia, Mack BBQ kinkekaart ja jalgpallur Ragnar Klavani isikliku pöördumise ja autogrammiga jalgpall. Tüdrukute silmad särasid kui sõid imehäid vastvalminud burgereid, jõid külma koolat ning haarasid silmadega kõike head ja paremat, mis lauale pandud olid.

Päev lõppes lõbusa pidžaamapeoga,  mida kõik nautisid.

VABATAHTLIKUD: Maris Süld ja Reelika Piller