Minu unistuste päev

Laura unistuste nädalavahetus

Laura unistas vahvast nädalavahetusest Tallinnas

Imelisel lumerohkel jaanuari hommikupoolikul sõitsid vabatahtlikud Eidaperre, et Laura ja ta pere nädalavahetuseks Tallinnasse tuua. 

 Tee Tallinnasse oli väga lõbus - Laura jõudis jutustada kõigest, mis peale vabatahtlike eelmist külaskäiku toimunud oli. Kogu nädalavahetus oli Laurale üllatuseks. 

Esimeseks sihtkohaks oli Ülemiste kaubanduskeskus, kus külastati McDonald’sit ning Laura ja ta vennad said kõik endale maitsvad lasteeined koos valituks osutunud mänguasjadega. 

Kui kõhud olid täis, suunduti Kaisumaailma, kus Laura sai endale valida karvase loomakese ning selle ise vatiiniga täita, talle nime mõelda ning südame valida. Pärast pikka rituaali ning salasoovide soovimist, oli loomake nimega Saara valmis.

Edasi suunduti  Coca-Cola Plazasse, et pere saaks ühe meeldejääva 3D kinoelamuse.  Peale kinokülastust liiguti Energia Avastuskeskusesse, kus sai lisaks interaktiivsetele väljapanekutele nautida ka galaktikateemalist lühifilmi. Olles pikast päevast juba üsna väsinud, suunduti Swissotelli. Vastuvõtt oli suursugune - multikateemalised voodipesud lastele, kingitused, Playstation ja Wii meelelahutuseks ning piimakokteilid maiustamiseks. 


Pärast kosutavat ööd pehmetel hotellivooditel saabus pühapäev, mis tõotas tulla taas seiklusterohke. Üheskoos suunduti  Tallinna Teletorni, mida Laura külastas esmakordselt. Efektne liftisõit Teletorni tippu tundus justkui kosmosesüstikuga taevalaotusesse startimine. Tippu jõudes avanes kaunis 360-kraadine vaade Tallinnale. Avastamisest, lugemisest ja erinevate konstruktsioonidega mängimisest särasid nii Laura kui ka kõigi teiste silmad. Alla jõudes otsustas Laura koos vennaga pöörleval rattal pisut veelgi adrenaliini koguda. Pea alaspidi igasugu pöördeid nautides itsitasid nii Laura,tema vend kui ka kõik teised pealtvaatajad. Enne äraminekut sai veel telediktori oskused filmilindile jäädvustatud.
Peadpööritavad seiklused Teletornis kogetud, suunduti kesklinna sööma. Suure loomasõbra Laura meeleheaks, sai selleks kohaks Nurri Kassikohvik. Sisse astudes tervitasid meid uudishimulikud kassid, kellest kõik asjaosalised elevusse sattusid. Lisaks paitamisele, mängimisele ja kasside trikkide jälgimisele söödi kõhud korralikult täis.

Nädalavahetuse lõpetuseks sai Laura kingituseks kotitäie põnevaid ja arendavaid mänguasju ning noorte jalgpallikoondise vormi. Kingitused tegid Laura väga rõõmsaks ning vanem vend arvas, et ka tema võiks vahel nooremalt õelt ägedat jalkadressi laenata.


Suud magusad, tuju hea, kiisudele “tsau” öeldud, asuti üheskoos Eidapere poole koduteele. Koju jõudes kordas Laura, et see nädalavahetus oli tema täielik lemmik ja tal oli ikka nii-nii tore.

"See oli minu elu parim nädalavahetus!"
Laura

VABATAHTLIKUD: Andra Viidikas, Helise Johanson, Carina Kukk