Minu unistuste päev

Kristoferi unistuste päev

Kristofer teadis täpselt oma unistusi. Lego ninja kostüüm, helikopteriga lendamine, Marek Sadamaga kohtuda...

Kuna väike vapper põnn peab väga palju haiglas olema siis tegime ühest unistuste päevast lausa mitu. Vapiano vahva Kristi Saluste abiga oli Kristoferile külla minnes alati kaasas tema lemmikroog heade soovidega Vapiano toredatelt inimestelt.

Ühel ilusal sügispäeval, mis osutus siiski hoopiski tormiseks päevaks , maandus piloot Tamor Summuka sinise helikopteriga haigla juures. Meie juba ootasime Kristoferi, ema ja Kristiinaga. Esimene unistus lennutas meid tormisesse taevasse. Vaatasime sügisese Eestimaa ilu, autod ja majad olid imetillukesed ja tormituul segas meie unistuste lendu väga vähe. Oligi huvitavam. :)

Kristofer istus piloodi kõrval, kahekesi nad selle helikopteri üles tõstsid ja seejärel ka alla tõid. „Küll oli huvitav vaadata, kuidas haiglast sai õhku tõustes väike nukumaja,“ ütles Kristofer silmade särades.

Sel päeval, kui Marek Sadam Kristoferile külla tuli, oli tõepoolest imeilus sügisene päev. Päike soojendas hinge ja südant. Kristofer ja Marek rääkisid kõik meeste jutud ära. Ja Marek lubas oma väikesele sõbrakesele veel kord külla tulla. Tema on mees, kes oma sõna peab, teadis Kristofer. Lauludki on ju sellised südamest tulevad ja tõsiste nootidega.

Lego ninja kostüüm ootab kandjat. Ongi põnevam, kui saab mitu korda päikese poisi juurde tuua.

Unistused teevad imet!

Kristofer teab Mareku laule, suur sõber kinkis väikesele sõbrale ka CD. Selleks sõbrad ongi, et üksteise teed valgustada ja päikest päevadesse tuua.

Tee minuga nii, et kaoks mured,

too ära mind kurbade maalt,

too rahu ja pikemad uned,

ma tean, sina suudad ja saad..

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Kristiina Gabor Mägi.