Minu unistuste päev

Kerttu unistuste päev

Kerttu unistas hobustest ja ujumisest nii, et pärast ei peaks kohe koju minema.

Kohtusime perega esmakordselt Kerttu lemmikkohas- Lotte kohvikus. Kuulasime hoolega, millest laps unistab. Tahaks ujuda, meisterdada, üle kõige meeldivad neiule hobused ja ponid. Kõigele lisaks tahaks seekord ujuma minna nii, et pärast ei peagi koju minema.

Mõeldud, tehtud.

Suure südamega inimesed võtsid meid vastu Obi Tallis, kus Kerttu sai vaadata hobuseid, ponisid ja ka ise ratsutada. Küll oli alles vahva! Täiskasvanud said lausa suure hobusega proovisõitu teha. Igati vägev kogemus!

Peale ratsutamist olid vabatahtlikud koostöös talli perenaisega valmis katnud laua Carmen Catering’i toitudega ning üllatusena oli ka väike lastelaud kaetud piparkoogi tegemise vahenditega. Ohoo! Nüüd sai Kerttu teha oma lemmiktegevust, kaunistada piparkooke! Väike laps lausa ütles, et „SEE ON JU MINU LEMMIK!“. Suhkrukunstist olid vabatahtlikud kaasa toonud imelisi kaunistusi, mis kõik said piparkookide peale pandud, et need tuleks ikka väga-väga kaunid! Sõime, ajasime juttu, naersime, kuulasime lugusid elust enesest ning liikusimegi edasi.

Järgmine peatus oligi juba Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton hotelis. Oioi, mis Kerttut ja tema õde-venda toas ees ootas! Vabatahtlikud ja hotelli tublid töötajad olid Kerttu toa juba hommikul kaunistanud ning kingid ette ära toonud. Seega, kui tüdrukutirts tuppa astus, oli naeru ja lusti küllaga.

Kingid said kõik kohe lahti tehtud. Kaubamaja Lastemaailm kinkis Kerttule Monster High nuku, millest tüdruk oli unistanud. Silmad läksid kohe särama! Lotte oli samuti kirja saatnud. Lotte oli kuulnud, et Kerttule ta meeldib ning kutsus ta jaanuaris oma etendust „Lotte unenäomaailmas“ vaatama. Ka õde ja vend ei jäänud kingitustest ilma. Vend sai väikese auto ja helikopteri, õde kaela- ja käekee ning huulepalsami, sest talvel ikka kipuvad huuled kuivama. Lisaks sellele oli armas Amina Radissoni hotellist toonud pere tuppa maitsva puuviljavaagna, et lapsed saaksid natuke enne ujumist midagi kõhtu. Kingid avatud, läksid vabatahtlikud koju puhkama ja jätsid pere hotelli, et nad saaksid Spa’sse minna ja sealseid mõnusid nautida.

Järgmisel hommikul kohtusid vabatahtlikud taaskord perega, et süüa koos üks ühine hommikusöök. Küll oli see maitsev ja rikkalik. Kiitus kokkadele! Tegime perest veel mõne kauni perepildi kuuse all ja jätsimegi hüvasti. Pere ootas veel pikk kodutee ees.

Aitäh Kerttu, et meid nii kaunile päevale kaasa kutsusid!

TAGASISIDE: „Kogu perega oleme väga rahul- eriti õnnelik oli Kerttu! Tema unistused täitusid! Suur-suur aitäh teile!“ – Kerttu pere

VABATAHTLIKUD: Maarja Vanags, Marleen Arus.