Minu unistuste päev

Kerli unistuste päev

Kerli valmistas oma unistuste päeval pastat koos Getter Jaaniga!

Kerli on armas aktiivne tüdruk, kellel polnud küll seda ühte ainsat soovi ja unistust aga olid oma lemmiksöögid, lauljad jne. Esimese kohtumise vestluse lõppedes arvas Kerli, et vahva oleks SPA külastus koos ööbimisega. See tegevus saigi esimeseks asjaks, mille plaani võtsime.

Unistuste päev sai alguse Solarise Keskuse Vapianost, kus kohtusime Kerli, tema pere ja onutütrega. Nii Kerli kui ka tema onutütar olid mõlemad hästi julged ja avatud. Unistuste päeva puhul oli meil plaan valmistada pastat ja seda koos Getter Jaaniga. Vahepeal aitas Vapiano töötaja Mari-Liis tüdruku riidesse- talle anti samasugune riietus nagu teistel Vapiano töötajatel, et ta saaks oma tähtsasse rolli sisse elada.

Kui Getter saabus, asuti kohe pasta tegemise kallale. Mari-Liis aitas valmistada Kerlil ja Getteril pasta bologneset, sest just see oli väikese tüdruku lemmiktoit. Kerlile meeldis pasta valmistamine nii väga, et ta arvas, et üks tema tuleviku unistustest oleks töötada just siin, Vapianos!

Peale pasta valmistamist asusime kõik lauda head ja paremat maitsma, mida Getter ja Kerli olid meile kõigile valmistanud. Sel ajal oli Kerlil aega küsida Getterilt kõike, mida soovis ning enne kui Getter lahkus, printisime Kerlile välja fotod, kuhu peale Getter andis autogrammi.

Edasi liikusime Viimsisse H2O veeparki, kus pere veetis 3 lõbusat tundi. Veepark meeldis tüdrukule väga! Kuna Kerli üheks sooviks oli ööbida ka hotellis, siis suundusime pärast veemõnusid Radisson Blu hotelli, kus ootas ees ilus puuviljavaagen ning veel erinevaid maiustusi. Lisaks oli Kerlil ja tema onutütrel täiesti eraldi tuba hiigelsuure voodiga.

Hotellis andsime üle kingitused lastele, milleks olid Kaubamaja Lastemaailma poolt Aliase mäng ja värviraamatud ning siis läksime kõik oma teed. Pere jäi veel õhtustama Radissoni hotelli. Lisaks sai saadetud perele hiljem järgi Lottemaa piletid, mis kahjuks õigel päeval ei jõudnud postiga Tallinnasse. Oli üks vahva päev!

VABATAHTLIKUD: Carina Kukk, Kaisa Rahu, Triin Rebane.