Minu unistuste päev

Karl Martini unistuste päev

Karl Martini unistuste päeval sai nii autodega sõita kui ka sõpradega ühiselt kinno minna.

Karl Martini unistuste päev toimus ühel vihmasel juunikuu laupäeval.  Esmalt kogunesid kõik lapsed kohta nimega „Lasercars“ ning seal asuti ühiselt Karl Martinit ootama, nimelt oli tegemist üllatuspeoga. Kõige viimasena saabiski päevakangelane vanematega ning poisil olid silmad kinni seotud – suur oli tema üllatus kui kõiki oma sõpru nägi!

Lasercarsis oli kõigil lõbus, elektrilised põrkeautod pakkusid palju meelelahutust ja nalja. Kannatamatult sooviti kogu aeg uuele ringile minna. Vahepeal, kui oli aeg pisikeseks puhkepausiks, said kõik 12 poissi ja tüdrukut restoran Umami poolt tehtud burgeri, friikartulite ja salatiga keha kinnitada ning Vahvlihaldja ülimaitsvate vahvlite ja Boost smuutidega suud magusaks teha. Lisaks astus peolt läbi ka mustkunstnik Richard, kelle trikid paljusid imestama panid.

Pärast suurt autosõitu ootas Karl Martinit ja tema sõpru maja ees suur must Hummer H1 limusiin, mis lapsed edasi Coca Cola Plaza kinno toimetas. Seal, olles joogi ja pop corni kätte saanud, asusid kõik filmi „Angry Birds“ vaatama.

Päev oli meeleolukas, täis häid emotsioone ja tõi naeratuse näole nii meie unistustepäevalisele kui ka tema perele ja headele sõpradele! :)

VABATAHTLIKUD: Anke Ellik, Kristina Jüriado, Kaari Lainevool