Minu unistuste päev

Johanna unistuste päev

Johanna Hiina-teemaline unistuste päev Tartus.

Armsale Johannale olid vabatahtlikud planeerinud lausa kaks unistuste päeva. Eelmisel aastal oli Johannal võimalus kohtuda Eesti Vabariigi presidendiga, aga kuna noorel tüdrukul on sügav huvi ka hiina keele vastu, otsustasid vabatahtlikud korraldada talle ka Hiina-teemalise unistuste päeva.

Ühel ilusal laupäevasel päeval seadsime sammud Hiina restorani nimega Žen Žen. Johannale oli kõik toimuv loomulikult üllatuseks. Kohale olime kutsunud Märt Läänemetsa, kes on Hiina keele õpetaja ja orientalist. Tema põhilised uurimisvaldkonnad on mahajaana budism ja hiina mõttelugu ning loomulikult on ta ise ka Hiinas elanud!

Märt tutvustas Johannale kõike, mis seostub Hiinaga ja eelkõige hiina keelega. Vestluse vahepeal maitsesime Žen Žen köögi suurepäraseid sööke. Johanna sai köögis piilumas käia ka päris hiinlast, mis loomulikult tekitas kõik palju elevust! :)

Johannale jäi mälestuseks Chineasy hiina keele raamat ja päris Hiina lehvik.


TAGASISIDE:

"Aitäh vabatahtlikele Mariellele ja Kristiinale, kes aitasid Johanna vankumatu soovi täide viia! Johanna, kes jäi presidendiga kohtumise soovile täielikult kindlaks, sai kahtlemata oma Unistuste Päeva suure algustähega – see tore päev jääb teda saatma kogu eluks! Suur tänu, et seadsite eesmärgiks iga hinna eest selle unistuse täide viia - ülesanne ei olnud kergete seast ning ilma Teie abita ei oleks see täitunud.

Tänud ka järgnenud Hiina-teemalise kohtumise eest, see kohtumine avardas silmaringi ja suurendas veelgi Johanna huvi hiina keele salapära vastu!

Ma soovin Unistuste Päevale palju häid soove, palju toetajaid ja jaksu nende päevade korraldamiseks, sest need annavad lastele väga palju tuge, positiivset emotsiooni ja enesekindlust!" Johanna emaVABATAHTLIKUD: Marielle Mugra ja Kristiina Koppel

Toetajad