Minu unistuste päev

Janika unistuste päev

Janika unistuste päeval sai pidada maha ühe vägeva sünnipäevapeo ja tutvuda hobustega.

Janikal oli olemas visioon sellest, milline oleks tema unistuste päev. See koosneks ühest vägevast sünnipäevapeost ja sisaldaks ka hobuseid ja põnevust.

Ühel suvisel päeval leidiski aset neiu sünnipäeva tähistamine Kivisaare ratsatalus Aegviidus. Kohal olid muidugi Janika ema ja kõik tüdruku head sõbrad. Kogu üritust ehtisid vikerkaarevärvilised kaunistused, just nii nagu sünnipäevalaps oli soovinud.

Kivisaare ratsatalus toimuvad suviti lastelaagrid ja sel ajal kui sünipäevalised ratsatallu jõudsid, oli võimalik vaadelda, kuidas ratsatrennid toimuvad ja panna samal ajal kõrva taha ka mõned tähtsamad näpunäited- hiljem tuli ju ka endal hobuse selga istuda.

Mõned kiiremad reeglid perenaiselt ja oligi aeg hobustega tutvust teha. Pidulised said järjepanu hobusega treeningplatsil liikuda. Ilm oli ilus ja soe, mis tekitas kõigis ka suure tahtmise peale ratsutamist ujuda. Ratsatalu asub Nelijärve juures, seega seadsid lapsed sammud järve poole ja vabatahtlikud said alustada grillimisega.

Sünnipäevaliste tagasi jõudes oli laud kõigest heast ja paremast lookas ning sai alustada toidu nautimist. Pärast kõhu täitmist sai vaadelda, kuidas sooja ilmaga hobuseid jahutatakse- laagrilised panid ujumisriided selga, istusid hobusute selga ja jalutasid otsejoones tiiki. Oli see alles vaatepilt!

Tüdrukute näol naeratused, söök söödud, ujumas käidud ja kingitused käes, oli aeg asuda koduteele.

Kuna hobusetalu alternatiivina mainis Janika Exit Roomi siis otsustasime, et kingime  üllatusena tüdrukule Exit Room’i kinkekaardi. Peale selle kinkekaardi oli meiepoolseks sünnipäeva kingituseks Sparkling Groupi 50 eurp väärtuses kinkekaart, millega on võimalik einestada restoranides Bocca, Kaks Kokka, Ö, Tchaikovsky, Chedi ja trattorias La Bottega. Samuti sai tüdruk JEM Ilusalongi 35 euro vääruses kinkekaardi, JOJO’s Jewellery kaks poolvääriskivist käevõru ja ühe Swarovski kristallidega helkurripatsi.

Kõik need kingitused jäävad tüdrukule seda vahvat pidu meenutama veel pikaks ajaks.

TAGASISIDE:

 „Lp. Organisatsiooni ’Minu Unistuste Päev“.

Tahaks öelda väga suured tänud organisaatorile Anule, Nataliale ja tüdrukutele peo eeskujuliku läbivaatamise eest. Kõik oli super. Suur tänu talu perenaisele võimaluse eest üritust nautida.“

VABATAHTLIKUD: Anu Elmi, Maie-Liisa Sildnik, Silja Johanson, Maris Süld, Natalia Kond.