Minu unistuste päev

Janeliisi unistuste päev

Janeliisi unistuste päeval kinkis Koit Toome tüdrukule roosi.

Janeliis on rõõmsameelne tüdruk, kelle suureks unistuseks oli minna vaatama Boybandi etendust Endla teatrisse. Salamisi lootis ta, et kui ühel päeval seda vaatama minna õnnestub siis kingib Koit Toome etenduse käigus lille just talle.

Janeliisi unistus täituski tema sünnipäeval, kui tüdruk koos vanemate ning kolme hea sõbrannaga võtsid suuna Pärnusse Endla teatri poole, et veeta ühiselt üks lõbus õhtupoolik.

Kogu etendus oli äärmiselt kaasahaarav ning tüdruku näolt oli näha üllatust, kui esimeses vaatuses ulatas peanäitleja Koti Toome Janeliisile roosi, mis jääb veel kauaks ajaks meelde.

Etenduse lõppedes jäi kogu me lõbus seltskond saali, kust ühel hetkel juhatati neid edasi ruumi, kus leidis aset järgmine pisike üllatus. Nimelt oli organiseeritud tüdrukule ja ta sõbrannadele pildistamine näitlejatega. Tüdrukud ei osanud sellest midagi aimata ning olid väga vaimustuses sellest hetkest, kuigi esimene reaktsioon oli ehmatus, kui näitlejad ilmusid nende ette.

Sünnipäevalaps ning tema vahva seltskond jäid põneva õhtupoolikuga väga rahule. Janeliis oli meelitatud roosi saamisest ning see sünnipäev jääb küll igaveseks meelde! :)

TAGASISIDE: „Tüdrukud olid vaimustused etendusest ning eriti näitlejatega kohtumisest. Tagasiteel koju oleks nagu üks linnuparv autos olnud, sest oli nii palju sädistamist.„ -Külli, Janeliisi ema

VABATAHTLIK: Teele Kants