Minu unistuste päev

Hooaja lõpuüritus teadusteatriga

Hooaja lõpuüritusel sai proovida erinevaid trikke teadusteatriga ning lõbutseda vahvas mängumajas.

Hooaja lõpuüritus koos teadusteatriga andis hea võimaluse uuesti ühiselt kokku saada ja üks mõnus õhtu ühiselt veeta.

Meid võttis vastu suurepärane Froggylandi kahekorruseline mängumaja, kus lastel oli võimalik mängida neljas huvitavas eriteemalises toas ja all peoruumis vägevat etendust nautida.

Teadusteatri etendus pakkus põnevust, üllatusi nalja ja muidugi ka isetegemise võimalust- just seda, mis meeldib igale lapsele väga ! Oli näha nii tuld kui jääd, nii suitsu kui pauku ja isegi aurav limonaad, mis kõigil siiamaani meeles.

Õhtu lõppedes nautisime maitsvat Minu Unistuste Päeva logoga sefiiritorti ja lapsed said kätte kauaoodatud kingitused. Oli igati meeleolukas ja tore õhtu!

TAGASISIDE:
"Oli vihmane neljapäeva pärastlõuna kui seadsime Kadiga sammud peopoole teele. Kohale jõudes tervitasid meid särasilmad. Võisime kohe majaga tutvust teha. Meile meeldis eriti kostüümi tuba ja mängukonnad, nendega mängis Kadi kohe eriliselt ja kõiki teisi kostüüme sai ka proovitud. Paljude laste suust kõlasid ideed, et siia majja jääks kohe elama.. Mõne aja pärast saabusid kaks toredat valgetes kitlites Viljandimaa noorhärrat ehk siis "printsess" ja võlur. Trikid oli lahedad ja kaasahaaravad. Õhupallist grilltiku läbi torkamine, jee meie saime hakkama. Kõlasid paugud paljudel see ei õnnestunud aga ega keegi ei heitnud meelt, sest tunti rõõmu nende üle, kellel see õnnestus. Siis tegime laavalapi ja Kadi oli sõiduvees tema oli seda juba koolis õppinud tegema ja sai võlurile triki täiendus õpetada. Printsess ja võlur mõjusid koos mõnusalt ja nende naljad olid lahedad. Õhupallid ei külmunudki kast ära ja neid mahtus sinna vist 14 ja pärast võtsid oma kuju tagasi.Meie Kadiga arvame, et peo tipphetk oli tort ja võluri tossav imemaitsev jook( NB kõik toidud oli head, meile maitses (vist oli) see spinati pirukas). Unistuste õhupalle jätkus kõikidele külalistele ja nähes laste õnnelike nägusid ja kõikide sõbralikust oli üritus igati kordaläinud. Ja mis põhiline meil on nüüd palju teretuttavaid. Jõudu ja jaksu teile kõigile." Kadi ja Kadri Isak

"Nii vahva koosviibimine oli teil korraldatud, Mia Elisele väga meeldis ja ka väiksem õde oli vaimustuses. Lapsed olid enam vähem üheealised ja teatrit said nad segamatult vaadata (st polnud pisikesi lapsi segamas). Ka teadusteatri poisid olid tublid, oskasid hästi suhelda lastega, tõsiselt asjalikud ja tublid poisid (suur kiitus neile ja jätkaku samas vaimus). Korraldajad olid kõik hästi läbi mõelnud ja kogu üritus viidi sujuvalt läbi. Jõudu ja jaksu teile ning häid mõtteid ka edasisteks üritusteks! "
Mia Elise ema Maivi

VABATAHTLIKUD: Malle Lattik, Anett Männiste, Jaana Unt, Marielle Mugra, Britt Randma, Merilin Musthallik, Liisi Sagor, Leena Tauk