Minu unistuste päev

Henry unistuste päev

Piloot Henry üllatusi täis unistuste päev!

Saage tuttavaks Henryga - viieaastane laia naeratuse ja imeilusate silmadega vapper väike poiss, kelle unistuseks on saada piloodiks. Muidugi meeldib talle ka ujuda, ta armastab pannkooke ja tatraputru ning kui Henry kuuleb raadiost laululmas vahvat Curly Strings'i, on vähemalt ühe laulu sõnad tal peas.

Henryga kohtusime tema unistuste päeval Tallinna Lennujaamas, kus tema lennuk juba ootas oma pilooti. Tõsiselt vaatas ta meie naeratavaid nägusid, aga nagu te teate, on naeratus nakkav :) Ja kui lennujaama VIP-tsooni töötaja Olga meile naeratades vastu tuli, oli Henry'l juba naeratus näol.

Piloot Henry vaatas lennukit väljast ja seest, tiibu ja seda vahvat kohta, kus koerad peavad olema lennu ajal. Kokpitis oli meil kohe kaks pilooti-Henry ja (päris piloot) Kadri, kes meie kõikide südamed oma armsa olekuga võitis. Kadri näitas Henryle kõik tema tulevaseks elukutseks vajalikud tarkused ära. Henry jälgis kõike tõsise ja asjaliku pilguga.

Lennujaamast liikusime edasi Nordic Hotel Forumisse, kus ootas Henryt ansambel Curly Strings!!! Villu, Eva, Taavet ja Jalmar olid pillidega ootamas! Leenukite kleepsuraamat käes, istus Henry ansambli juurde. Enne laulmist aitasid suured inimesed väikesel poisil kleepse raamatusse kleepida. Tõsi küll, mõni sai ka Jalmari ja Eva käele kleebitud :)

Ansamblil oli Henry jaoks aega: aega rääkida temaga unistustest, aega laulda tema lemmiklugu, kleepse kleepida ja nalja visata. See oli ilus ja väärtuslik aeg! Kingituseks sai Henry autogrammidega plaadi, head soovid ja muidugi soojad kallistused. Henryle on igale kontserdile VIP koht olemas, tuleb ainult märku anda!

Hotelli turundusjuht Eha Kai ootas meid oma vahva tütrega, kes tutvustasid meile kogu hotelli. Kõige vahvam oli muidugi tuba, mis Henry peret ootas. Hotelli kõige tähtsam mees oli jätnud Henryle armsa tervituskirja ning voodil olid lausa kaks kingipakki! Kingitusi sai Henry veel ja palju! Minu Unistuste Päeva töötaja tütar Keira õpib alles kolmandas klassis, kuid ka tema soovis anda oma panuse Henry unistuste päeva. Iga tema klassi õpilane joonistas Henryle heade soovidega pildi, kokku tervelt 17 tk. Henry vaatas neid ja päriselt ka, naeratus oli kogu aeg kõrvuni:)

Õhtul külastas Henry hotelli uhket spaad ning õhtustas perega hotelli restoranis Monaco.

Pühapäeva hommikul liitus meiega särasilmne Teele Viira. Hommikusöök Henryga oli vahva, täis pannkooke ja tartraputru, kakaod ja maasikaid:) Henry sai meie ägedalt fotograafilt kingituseks koerapildiga tassi, mis jääb meenutama unistuste päeva:) 

Pärast hommikusööki oli taaskord võimalus ujuma minna ning Henry tungival soovil pidi kaasa minema ka meie armas vabatahtlik Marleen.

Henry unistuste päeva lõpetas kollane armas helikopter, otsereportaažiga taevast. Teele, Epp ja kapten Henry vaatasid ilusat Tallinnat läbi päikese ja hele-helesiniste pilvede. 

Kingiks saadud legod on nüüdseks mitu korda kokku pandud ja siis jälle lahti võetud, vanavanematele päev mitu korda ümber jutustatud ja kui keegi väikese poisi käest küsib, kuidas siis see unistuste päev ka oli, tõstab väike poiss pöidla püsti ja ütleb laia naeratusega- TIMM:)


TAGASISIDE:
" Pole lihtsalt sõnu, et teid tänada sellise toreda päeva korraldamise eest. Kõik oli super! Meil käib palju külalisi ja Henry räägib iga kord õhinaga kus ta käis ja mida tegi. Ja muidugi käivad sinna juurde piltide vaatamine ja kohustuslik Curly Strings'i CD kuulamine.
Tänu teile on Henry muutunud lasteaias jutukamaks, mis on väga positiivne. Igapäevasteks küsimusteks on: millal me uuesti neid tädisid näeme, millal me jälle sinna hotelli saame ööseks jääda, kas ma võin kõik tädid ja need tüdrukud oma sünnipäevale kutsuda?
Ja siis tuli emmele palve, teeme tädidele kingitused ka, sest mina sain ju nende käest kingituse!
Oleme väga rahul kogu korraldusega ja suured tänud kõigile, kes selle toreda päeva õnnestumisele kaasa aitasid. Eesti keeles pole nii palju väljendeid, et ära tänada!
Jõudu ja jaksu selliste päevade korraldamisel. Sellised päevad on iga lapse unistuste päevad.  Suured kallistused teile kõigile!"  Henry emme ja issiga


VABATAHTLIKUD:  Kersti Urbala, Marleen Arus, Teele Viira, Kristina Arus