Minu unistuste päev

Halloween TÜ Lastekliinikus

Vägeval Halloweeni peol said lapsed mängida vägevaid seltskonnamänge, kuulata Inga ja Toomas Lunge kontserdit ja seda kõike muidugi Halloweeni õhkkonnas.

Oktoobris toimus TÜ Lastekliinikus Halloweeni-teemaline grupiüritus. Lõbus sündmus algas Inga ja Toomas Lunge esinemisega, kes laulsid vahvaid lastelaule.

Pärast väikest kontserdit meisterdasid lapsed meie vabatahtliku juhendamisel endale toredad maskid, millega tehti fotonurgas meeldejäävaid ja lõbusaid pilte.

Ka söök oli mõistagi teemakohane- Halloweeni-teemalised suupisted ja janu kustutati erilise „konnaleotise“ joogiga. Et õhtu veelgi lõbusam oleks mängiti erinevaid mänge, mille hulka kuulusid näiteks silmapilgutamine ja nukker kass.

Õhtu lõpetasime imemaitsva magusa tordiga. Ja kingitusena said kõik lapsed kaasa õhupallid ja kummituspulgakommid. Samuti vahvad dekoratsioonid, millega oma tubade meeleolu rõõmsamaks muuta.

Lastele üritus meeldis väga ja kõik lahkusid peolt positiivsete emotsioonidega. Eriti vaimustuti efektsetest ja teemakohastest kaunistustest ja suupistetest.

VABATAHTLIKUD: Liisi Sagor, Riina Laanemets, Leena Tauk, Mairika Kõlvart, Anton Klink.

Toetajad