Minu unistuste päev

Gerli unistuste päev

Gerli kohtus oma unistuste päeval Eeva Talsiga, käis vaatamas Lotte etendust ja tegi muud põnevat! :)

Väikese 7-aastase Gerli unistuste päevast võttis osa kogu perekond: lisaks tüdrukule veel ema, isa ja kaks vanemat venda. Kohe esimesest kohtumisest oli tunda, et pere on väga kokkuhoidev ja Gerli tahab, et kõik olulised inimesed tema tähtsast päevast osa saaksid.

Gerliga esmakordselt kohtudes saime teada, et tema lemmiklaulja on Eeva Talsi, lemmiksöögiks pannkoogid, koos perega käiakse meeleldi teatris ja tüdrukule meeldivad ka väga loomad. Kohtusime lapsega ka Unistuste Päeva grupiüritusel, kus tuli välja, et lapsele sobib meisterdada ja ema sõnul on tüdrukul ka püsivust. Gerli ise kinnitas, et talle meeldivad väga ehted ja tahaks neid ka ise teha.

Gerli teadis, et talle korraldatakse üks unistusi täis päev, kuid ema oli jätnud kõik tegevused üllatuseks ja ammugi ei osanud ta aimata, et saab lausa kahe imelise päeva osaliseks. Unistuste nädalavahetus algas laupäeval Vanemuise kohvikus, kus Gerlit tervitas üllatuskülaline Eeva Talsi ja kõik koos söödi pannkooke, mis on Gerli lemmikud. Alguses oli laps veidi tagasihoidlik, aga kui Eeva talle oma autogrammiga plaadi kinkis, siis tuli ka esimene naeratus ja jututuju. Vanemuise kohvikus valmistas käsitööõpetaja Martiina koos terve perega Gerlile ehted. Tore oli näha, et seda tegevust nautis ka kogu meespere.

Peale väikest jalutuskäiku Tartu linnas jõudsime Mänguasjamuuseumisse. Vennad meisterdasid õekesele lossi, ema ja isa nautisid nende lapsepõlveaegseid mänguasju ja Gerli tutvus õhinal muuseumis olevate eksponaatidega. Gerli sai kingituseks käsitöömeistri poolt valmistatud nuku. Õhtust sõime kohvikus „Krempel“, mille ajal ütlesid ema ja isa juba meile soojad tänusõnad ja olid päevaga väga rahul.

Pere ööbis Pallase hotellis, millega jäädi väga rahule. Järgmise päeva hommikul oli perel aega hommikut nautida ja kõhud täis süüa, et siis minna ratsutama ja hobustega tutvuma Tartu Ratsakooli. Gerli polnud varem ratsutanud, aga sai sellega suurepäraselt hakkama. Tüdrukule hakkas see nii väga meeldima, et ema lubas ka kodukohas võimaluse otsida. Ka vennad proovisid ratsutamise ära.

Kuna õhtul oli kavas teatrisse Lotte etendust vaatama minna, oli nagu igale noorele neiule kohane, vaja oma garderoobi täiendada. Lindexist sai päevakangelane endale kleidi ise valida. Kleidi valimine pakkus rõõmu nii vabatahtlikele, kui Gerlile ja tema emale, sest otsustati lausa 5 erineva kleidi vahel. Enne teatrit toimus õhtusöök kohvikus „CREPP“.  See koosistumine kujunes väga koduseks ja sõbralikuks ja tagasihoidlikust Gerlist oli saanud rõõmus ja vallatlev laps. Pere tundis rahulolu ja tänas vabatahtlikke. Meie aga nautisime seltskonda ühtse ja kokkhoidva pere seltsis. Kingituseks said Gerli ja tema pere võimaluse lähitulevikus minna Aura Veekeskusesse ühiselt aega veetma.

Peale Lotte etendust vanemuises kohtus väike tüdruk Lottega isiklikult, sai koeratüdrukult südamliku kalli ja koos pilti teha. Õhtuks oli neiu juba väsinud, aga me siiski loodame, et need väiksed ilusad hetked jäid Gerli ja tema pere südamesse. :)

TAGASISIDE:

„Täname Unistuste Päeva vabatahtlikke, kes korraldasid Gerlile ja tema perele väga toreda ja sisuka nädalavahetuse. Meeldiv kohtumine Eevaga ning pannkookide nautimine kohvikus, ehete valmistamine kõigi koosolijate toel. Mänguasjamuuseumi külastamine, kus täienes Gerli kaisukate kollektsioon. Õhtusöök maitsvate kookidega. Üllatused ööbimiskohas, kus meid oli oodatud (üllatusmuna padjal ja puuviljavaagen laual).

Ja oligi käes järgmine päev, kus ootasid meid hobused. Gerlile sobis algkoolitus ratsutamisest, seda me proovime kindlasti veel. Ning jälle ÜLLATUS. Väike Printsess sai õhtuseks teatri külastuseks endale kleidi valida. Enne teatrit meeldiv õhtusöök koos maitsvate jäätisekokteilidega ja toredate kingitustega. Ja siis LOTTE- see oli SUPER!!!!

Jõudu ja jaksu Teie toredale tiimile ning teistele osalistele, kelle toel sellised asjad saavad teoks. AITÄHH!!!“- Gerli perega

VABATAHTLIKUD: Malle Lattik, Merilin Musthallik, Riina Laanemets, Mairika Kõlvart.