Minu unistuste päev

Elisabet Etteli unistuste päev

Elisabet Etteli unistuste päeval sai külastata Lotte kohvikut, loomaaeda ning ajada juttu tüdruku lemmik printsessiga.

Enne veel kui olime kuulnud Elisabet Etteli unistustest otsustasime pisikest preilit üllatada. Tüdruku sünnipäevahommikul oli ukse taga kuller suure karbi krõbedate vahvlite ja terve pundi roosade õhupallidega. Elisabet Etteli ema sõnul tahtis ta neid õhupalle sel päeval igale poole kaasa võtta ja üllatus läks hästi korda.

Tüdruku unistuste päev leidis aset ühel ilusal juunikuu päeval. Alustasime Lotte kohvikust, kus meid võttis vastu Lotte ema Anna. Sõime imemaitsvaid pannkooke ja jäätist ning mängisime erinevaid mänge.

Meie järgmiseks sihtkohaks oli Tallinna Loomaaed, mille tegi eriliseks giidiga tuur oma lemmikute juurde. Oh küll oli vahva! Enne loomaaias asuvasse ZOO seiklusparki minemist tegime ühe mõnusa päikselise pikniku. Seikluspargis oli nägu naerul nii lastel kui ka vanematel, kes kõik said ronida nii kuis süda lustis. Peale ronimist said lapsed Amserv Auto poolt antud mugavas bussis teha ühe energiaune enne kui jõudsime Nurri Kassikohvikusse.

Lisaks kiisudele ootasid meid Nurri kassikohvikus meeldivad teenindajad ja maitsvad suupisted. Mõned hetked pärast kehakinnitust tuli Elisabet Ettelile külla tema suurim lemmik - Elsa, kes kaunistas sädelevate maalingutega laste käsi ning tegi Elisabet Etteliga ka multikast "Lumekuninganna ja igavene talv" tuntud "Let it Go" tantsu. Elsat nähes ei võõrastanud tüdruk üldse ning jooksis teda kohe kallistama, kuna tegu on juba vana sõbraga. Tänu TradeHouse'i poolt kingituseks antud blondile parukale, olid ka pisikesel preilil hetkega sama pikad ja paksud juuksed nagu Elsal. Lisas kinkis Tallinna kaubamaja lastele Elsa nukud, pusled ning lauamängud ja Lottemaa tasuta külastuse.

Oli suurepärane pühapäev, mis oli täis laste siirast rõõmu ja kilkeid!

VABATAHTLIKUD: Helise Johanson, Triin Rebane