Minu unistuste päev

Christiani unistuste päev

Christiani unistuste päevad möödusid nii õhus, vees kui maismaal koos Batmaniga.

Sel kevadel avanes Swedbanki privaatpankuritel erakordne võimalus kohtuda fondiga Minu Unistuste Päev. Üheskoos sai ellu kutsutud eriprojekt, kus suve jooksul korraldatakse koos 6 unistuste päeva. Üheks erilistest päevadest oli 11-aastase Christiani päev.

Poisi unistuseks olid kõrgus, kiirus ning Batman. Samuti ema sõnul oli poiss alati imetlenud taevas hõljuvat Tallinn Ballooni- kui vaid saaks korra sinna ülesse.

Kogu poisi unistuste päev oli talle   ja kaasa tulevatele emale ja õele üllatuseks. Ema oli teadlik vaid ühest lausest: „Ühel juunikuu esimesel koolivaheaja päeval ootame Teda ja lapsi kodumaja ees, et üheskoos alustada põnevat seiklust.“

Kaua oodetud päeva hommikul seisiski Christiani maja ees autojuht koos nimesildiga. Ta ootas seal, et viia pere kõige ehedama valge Porsche sportautoga seiklusele.  Kõikide pereliikmete nägudelt oli näha üllatust, põnevust ja ootusärevust. Enam polnudki vaja kaua oodata, kui Christian auto esiistmel istus ja, seiklus võiski alata!

Võimas auto viis meid Tallinn Ballooni juurde. Ja oh üllatust- elusuuruses Batman oli isiklikult ootamas kõiki, et üheskoos lendu tõusta. Edasi oli Batmanil soov näidata oma paati. Oli aeg vahetada sõidukit ning jätkata teekonda Admiraliteedi basseinist Pirita poole mootorpaadiga. Christianile meeldis adrenaliin ning ilmataat oli meiega helde sel päeval: jagus nii tuult kui laineid. See aga ei seganud poissi paati juhtimast, rool oli kindlalt tema käes.

Märkamatult oli kätte jõudnud juba lõunaaeg. Toiduakadeemia ootas meid, et üheskoos avastada köögisaladusi ning teha valmis üks piduroog. Peakokaks sai üksmeelselt valitud Christian! Tema ülesandeks oli köögi juhtimine ning toitude degusteerimine. Ema käest saime salaja teada, et poisi lemmiktoidud on erinevad lihad, roheline sibul ja õunad. Valminud part köögiviljavarraste ning riisiga oli suus sulav. Christianil on tõesti hea maitse!

Kõhud täis söödud, oli aeg minna edasi avastama, sedapuhku viis meie teekond Pärnumaale. Sihtkohaks Auto24 ringrada ning ralli Lamborghiniga. Ema ja õega sai proovitud maastikuautoga põnevusrada. Hilisem Lamborghiniga sõit ning kaardilugejaks olemine tuli Christianil välja nagu profisõitjal.

Ööbimine oli korraldatud Pärnu Rannahotellis, mis läbis hiljuti uuenduskuuri ning millest õhkus kõige ehedamat Pärnu miljööd ja ajalugu. Hotelli meeskond oli Christianit pidulikult vastu võtmas. Ees ootas mehine õhtusöök, hubane hotellituba ning leidlikkust pakkuvad mängud.

Hommikul ärgates oli autojuht taaskord hotelli ees ootamas. Järgmine peatus- Valgeranna seikluspark. Seikluspargis oli igati vahva ja rajad said läbitud uskumatu kiiruse ja osavusega. See andis kinnitust, et Christian on tõsiselt julge. Nii mitmelgil korral oli ta teistest pikalt ees!

Kojusõit võimsa sportautoga oli i-le punkt. Sai nauditud Eestimaa loodust, mugavat autot ning olla lihtsalt üheskoos perga.

Poisi näost võis lugeda rõõmu, et tema suurimad unistused olid täide viidud!

TAGASISIDE:
„Need kaks päeva olid erilised, VÄGA eriliselt. Tõenäoliselt ühed parimatest parimad päevad nende elus!“ –Christiani ema

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Heidi Tülp, Mari-Liis Jääger, Signe Bachmann, Margit Treufeldt, Kaia Valdmaa, Ave Mellik, Gunnar Toomemets.