Minu unistuste päev

Aleksandra unistuste päev

Aleksandra unistuste päev keerles ümber tüdruku lemmiku multifilmi- Lotte!

Aleksandra unistuste päevale eelselt käisid ettevalmistusena tüdruku pere Rocca al Mare Reseverdis, et valida välja pisikesele preilile uued riided. Ema õnnetunne ja sõnad „See on nagu unes!“ jäävad veel pikaks ajaks meelde!

Unistuste päev leidis aset ühel imeliselt suvisel hommikupoolikul. Alustasime oma teekonda Tallinnast Pärnu poole kõik ühiselt hea tuju ja elevusega. Lapsed mängisid bussis rahulikult õhupallidega ja nagu silmapilk olime juba Lottemaa parklas.

Kohale jõudes oli tunne nagu oleksime muinasjutus. Meid ümbritsesid värvilised majad ja ringi siblisid igal nurgal Lotte multifilmist ja raamatust tuttavad tegeleased - ka täiskasvanud jaoks imeline koht! Aleksandra sai joonistada, mängida ja nautida mõnusat päeva, mis täis lusti ja peomeeleolu, sest parasjagu oli Lottemaa sünnipäevanädal.

Kõige erilisema tunde vabatahtlikele ja eelkõige perele tekitas Aleksandra armas heldinud pilk Lotte mänguasjale, kui ta sai aru, et tegemist on tema päris enda Lottega, mida ta ei pea mitte kellegagi jagama.

Lastele sai lubatud, et sooja ilma puhul tuleb kindlasti süüa jäätist. Ja oma lubadusi tuleb pidada. Nii tegimegi poole tee peal jäätisepaus selle toreda ja meeleoluka päeva lõpetuseks.

TAGASISIDE:

„Täname Teid antud võimaluse eest külastada Lottemaad, aitäh suurepärase korralduse ja minu lapsele osutatud tähelepanu eest. Laps sai unustamatuid emotsioone sellest sõidust, terve õhtu ja veel järgmine päev meenutas ta Lottet ja muid tegelasi Lottemaalt ning rääkis kõigile oma muljetest. Aitäh, et tegelete sellise heategevusega, edu teile teie tegudes. Aitäh!“

VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Natalia Kond