Minu unistuste päev

Tanja külastas Narva Lastehaiglat

Meeldejääv õhtupoolik koos armastatud laulja Tanja Mihhailovaga!

Narva haiglas ei olnud kunagi varem ükski kuulsus külas käinud, seega oli see nii haiglas viibivatele lastele, haigla personalile kui ka meie heategevusfondile suur sündmus, mis pani kogu haigla põnevusest kihama. 

Tanja rääkis lastele enda lapsepõlve unistustest ning naljakatest seikadest, mis tal esinemiste ajal on juhtunud ning lapsed ja arstid said Tanjale küsimusi esitada. Jutuvestmise vahepeal tegi Tanja koos kitarrist Karliga ka mõned laulud, mis andsid üritusele hoogu juurde ning panid publikul jala tatsuma ja sõrmed nipsu lööma. Pärast mõnusat vestlust ja väikest kontserti oli kõigil võimalus Tanjaga pilti teha ning loomulikult ei puudunud ka imemaitsev tort.

Meeneks haigla personalile ja lastele oli Tanjal kaasa võetud spetsiaalselt Eurovisiooni jaoks tehtud plaadid, mida ta kõigile koos autogrammidega lahkelt jagas. Tänutäheks sai Tanja kingituseks laste poolt temast joonistatud pildid.

See päev andis Narva haigla personalile usku, lootust ja tahet teha edasi seda rasket tööd, millega nad päevast päeva silmitsi peavad seisma. Ning lastele fantastilise mälestuse, mida meenutada. 


"Очень рада была познакомиться с Вами! Спасибо за доброе сердце и за дела, которые вы осуществляете! С уважением, Светлана Зайцева, выпускающий редактор газеты “Виру Проспект” 

http://prospekt.ee/ljudi/2166-galereya-tanya-mihaylova-pela-dlya-malenkih-pacientov-narvskoy-bolnicy.html


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Kristiina Gabor-Mägi, Mari-Liis Altman, Aivi Tugedam, Karen-Maria Toomiste