Minu unistuste päev

Reelika unistuste sünnipäevapidu sõpradega

Reelika unistas sünnipäevapeost sõpradega. Ühel ilusal sügisesel päeval sai unistus teoks.


Reelika sünnipäevapidu leidis aset spordiklubi Arigato suures stuudios, mis oli kaunistatud piraadistiilis.

Peo esimeseks osaks oli tantsu õppimine tantsuõpetaja Eliisa juhendamisel. Koreograafia oli sätitud Reelika lemmiklaulu “He’s a Pirate” järgi. Kuna sünnipäevalapse suur lemmik on ballett, oli tantsuõpetaja kavva põiminud ka balletiliigutusi. Kui tants selge, valis Reelika välja ühe sõbra, kellega koos kõigile külalistele esineti.

Siis oli aeg snäkitamiseks ja käe- ja kaelaehete meisterdamiseks. Õigetel piraatidel ju alati väärisehteid varuks. Nii tüdrukutele kui poistele meeldis meisterdamine väga.

Meisterdamise vahepeal külastas sünnipäevalisi  üllatusesineja  - viiuldaja Anete, kes mängis mõned Reelika lemmiklood Taylor Daviselt.

Pärast viiulikontserti oli koogiaeg! Päeva viimaseks üllatuseks oli Marianne, ehtne piraat oma kahe papagoi Fiona ja Shrekiga laevalt nimega Välk. Lapsed said papagoisid küsitleda, patsutada, hoida, sulgi korjata, kõdistada, lennutada ja käe peale võtta.

Unistus teeb imet!

TAGASISIDE:

Reelika oli oma sünnipäeva + unistuste päeva ühisüritusega väga rahul. Sünnipäeval lapsi jälgides tundus, et helmestest käevõrude ja kaelakeede valmistamine ning papagoide külaskäik olid tõelised hitid! Reelika reaktsiooni ja õhinat vaadates tundub, et üritus läks igati hästi!  - Reelika ema

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Mari Suursalu, Marili Niidumaa

Toetajad