Minu unistuste päev

Ralfi unistuste päev

Paintball ja Stig Rästa! Üks väga poisilik unistuste päev:)

15-aastane Ralf huvitub tehnikast ja erinevatest põnevatest tegevustest, mis sellega seonduvad. Ralfi sooviks oli pidada koos pere ja sõpradega maha seikluslik paintballi lahing!

Ühel suvisel augustikuu päeval toimuski vanas Humala raketibaasis paintballi lahing Ralfile ja tema lähedastele, mille korraldamisel aitas meid Paintballikeskus.ee. Ralfile meeldib väga Stig Rästa ning tema muusika ja üllatuskülalisena tuli koos Ralfi seltskonnaga paintballi mängima ka Stig Rästa oma manageriga. Lahinguplatsile jõudes riietuti sõjaväeriietusse, õpiti instruktori juhendamisel käsitlema relvasid ning adrenaliinirohke paintballi lahing võis alata. Paintballi lahing vanas raketibaasis oli igati intensiivne ja seikluslik ning lahingu lõppedes olid kõik osalejad küll väsinud, aga igati rahul! Pärast lahingut toimus piknik maitsvate Vapiano pitsadega ning muu hea-paremaga. Ralf oli oma päeva üle väga õnnelik ning perele ja sõpradele jäi tore ja südamlik mälestus igati lõbusast päevast.


TAGASISIDE:

"Suured-suured tänud korraldamast! Mind ennast küll kohal ei olnud, aga emotsioonid jõudsid ka minuni. Ralf on väga-väga rahul. Sõbrad ka! Suure tänutundega, Ralfi ema"

"Minu unistuste päev 25. augustil oli äge! Sai olla sõpradega, tulistada ja muljeid vahetada.Tore üllatus oli, et mängu tuli ka Stig Rästa. Kõiki üllatas, et sõber Siim Juss jõudis igale poole ja veel nii vaikselt. Mulle endale meeldis Stigi suhtumine mängus, et pole vaja plaani!" Ralf


VABATAHTLIKUD: Kerttu Mäger, Britta Pung, Grete Elmi, Marleen Arus, Kristina Arus

Toetajad