Minu unistuste päev

Perepäev Narvas

Koos käidi kinos ning meisterdati vingeid võileibasid!

Unistuste päev algas Narvas Astri Planetaariumi külastusega, kus lapsed said vaadata toredat Baba Jaga multfilmi. Lapsed vaatasid tähelepanelikult ja naersid nõiamoori seikluste üle. 

Pärast kino ootas lapsi BomBey Bowlingu perenaine. Aga sel korral läksime sinna hoopis kokkama! Bowlingu perenaine Irina andis meie käsutusse hubase kohviku ja lõbus õhtu võis alata.

Kõigepealt jaotasime lapsed kahte meeskonda: tiim Baba ja tiim Jaga :):) Naeru kui palju!

Selver oli meie jaoks kinkinud hüva toidukraami, et saaksime lastega meisterdada maitsvaid, kunstipäraseid ja otse loomulikult tervislikke võileibu.

Tiimid asusid usinasti tööle ja fantaasiat lastel jätkus! Võisaiad ja -leivad said imemaitsvad ja fantaasiarikkad.Naljakad ka muidugi.

Naeru ja rõõmsameelsusega laetud õhtu lõppes korraliku söömaajaga- tiim Baba sõi ära Jaga imelised meistriteosed ja tiim Jaga sõi ära tiimi Baba hõrgutised. Ning siis toodi tort:) Ka see mahtus meie täis kõhtudesse.

Õhtu lõppes laste jaoks vahva üllatusega - Minu Unistuste Päev kinkis igale lapsele Juku mänguasjapoe kinkekaardid, Kirill Käro mustad märkmikud ning vahvad Maša ja karuga pastakad.


Oli maitsev ja fantaasiarikas kvaliteetaeg!


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Guido Tellis ja Anzelika Mägi