Minu unistuste päev

Perepäev Veskimetsa Ratsakeskuses

Ratsutamine on läbi aegade olnud üks enim küsitud unistuste tegevus! Selleks, et veel rohkematele lastele seda rõõmu pakkuda, otsustasime korraldada perepäeva Veskimetsa Ratsakeskuses.

Perepäeval osales 12 perekonda, kõik kokku 45 inimest! Juba sellest märkimisväärsest osavõtust võib järeldada, et hobused meeldivad nii väikestele kui ka suurtele!

Üritus toimus augusti lõpus ja ilm oli mõnusalt päikeseliselt soe. Ideaalne ilm ratsutamiseks! Veskimetsa Ratsakeskuses aitas päeva läbi viia rõõmsameelne Ingrid, kes tegi peredele põneva eksursiooni, tutvustas ratsakeskuses elavaid hobuseid ja rääkis nende kohta põnevaid lugusid. Seejärel pandi kõigile lastele uhked ratsakiivrid pähe ja suunduti õuealale, kus ratsakooli õpilased olid ette valmistanud huvitava demonstratsioon- esitluse ehk teisisõnu tutvustasid nad meile erinevaid jooksustiile, hüppeid jms, mida nad tavaliselt trennis harjutavad. Ning siis saabus kõige põnevam ja oodatum osa päevast. Lapsed tõsteti korda mööda hobuste selga ja kõik huvilised said ka ise hobujalutust proovida. Meie jaoks oli välja valitud 2 rahulikku teraapiahobust ja üks väga armas poni. Mõnel lapsel õnnestus isegi kolm korda hobuse selga saada! :) 

Pärast elamusterohket hobujalutust suundusime kõik telki, kus ootas juba isuäratav pizza ja salat Rucola'lt ja maitsvad hobuste piltidega muffinid Maitsvad Muffinid kondiitritelt.

Iga laps sai mälestuseks kaasa kiituskirja ning iga pere sai kingituseks Veskimetsa Ratsakeskuse kinkekaardi, mille alusel saavad nad veelkord hobustega sõitma minna.


TAGASISIDE
" Kõik sujus väga ladusalt, olin väga üllatunud, kui palju vabatahtlikke oli kohapeal abiks ning kui pühendunult ja tähelepanelikult nad olid. 
Lapsed tõepoolest nautisid seda päeva, nende silmades oli rõõm. See oli nii armas!
Tagasiside lapsevanematelt on olnud väga positiivne. Sellised üritused annavad vanematele lootust ja loovad kindlustunde, et nad ei ole üksi.
Minu Unistuste Päev tõesti muudab nii laste kui ka nende vanemate maailma ning seda nii paljudel tasanditel! Te toote siia maailma nii palju häid emotsioone! AITÄH!" MTÜ Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Selts

- "Poisid olid väsinud, aga väga õnnelikud!"
- "See päev oli fantastiline, tüdrukud armusid hobustesse esimesest silmapilgust! Kontakt hobustega mõjus lastele väga hästi, mistõttu on ka hippoteraapia laialdaselt tunnustatud, kuid kahjuks väga kallis ja me ei saa me seda endale lubada. Aitäh, et andsite meile selle võimaluse!"

VABATAHTLIKUD
Kristiina, Maarja-Linda, Maris, Anna-Maria, Mari-Liis ja Danel

Toetajad