Minu unistuste päev

Natalja unistuste päev

Natalja on pisikene tagasihoidlik 5-aastane tüdruk, kes armastab üle kõige oma perekonda ja UJUMIST! Ta ei olnud veel kunagi laevaga sõitnud ning ta ütles, et see on tema teine kõige suurem unistus. Oli täiesti selge, et väike Natalja armastab kõike, mis on seotud veega: basseinid, kalad, laevad, veepargid jne.

Kogu pere oli väga õnnelik, kui nad said teada, et Natalja unistuste päeval lähevad nad kogu perega Helsinkisse!

2. novembril oli Natalja unistuste päev. Kuna pisikese tüdruku jaoks on Tallinn tavaliselt seotud haigla külastamise ja valusate protseduuridega, läks meil algatuseks natukene aega vaja väiksekese rahustamiseks ja selgitamiseks, et täna ei pea Tallinnas üldsegi haiglasse minema. Ei mingit haiglat ega valu, ainult positiivsed asjad: vesi, laev ja HELSINKI!

Helsinkisse ja tagasi sõidutas meie unistuste päeva perekonna Viking Line, kus Natalja sai ka oma esimese üllatuse: meeskond teatas, et kapten ootab Nataljat koos perega kaptenisillale! WOW! 

Helsinkis suundud pere otse Sea Life keskusesse, kus Natalja sai tutvuda kõikvõimalike kalade ja mereelukatega. Natalja oli sellest nii vaimustuses, et palus kõike uuesti vaadata ja nii kolm korda järjest:) 

Pärast seda külastas pere Flamingo Spa'd, kus Natalja otseses mõttes nautis iga hetke. Flamingo Spa poolt oli Nataljale kingituseks flamingo mänguasi. "See on tõesti minu unistuste päev, sest ainult mina saan mänguasja, mida mu õel ja vennal ei ole," ütles Natalja õnnelikult. Ta isegi ei julenud arvata, et kogu see reis ongi AINULT TEMA PÄRAST organiseeritud:) 

Tagasi koju jõudnud, küsib Natalja ikka uuesti ja uuesti elevusega, kas ema ikka mäletab seda suurt kala, uurib, miks flamingod on roosad ning meenutab seiklusi kaptenisillal. 

Need toredad mälestused jäävad Nataljat saatma ja rõõmustama pikaks ajaks!


VABATAHTLIK: Irina Landa