Minu unistuste päev

Martti unistuste päev

Martti on tubli 16-aastane noormees, kelle unistuseks oli sõita kruiisilaevaga Rootsi.

Tallink  ja Balloon Tallinn aitasid  selle unistuse täiuslikuks lihvida! 

Kuna pere tuli Tallinnasse kaugemalt, said nad enne väljasõitu mõneks tunniks enda käsutusse mugava toa Tallink Express Hotel'is. Pärast väga maitsvat lõunasööki hotelli kohvikus, jalutati Tallinna sadamas, imetleti vanalinna siluetti ja siis suunduti otse 120 m kõrgusele, et nautida vaadet kogu Tallinnale. Pärast lendu kuumaõhupalliga Tallinn Baloon suunduti laevale. 

Laevas ootas perekonda särasilmne Ulvi Raamat, kes juhatas kätte kajutid ja rääkis pisut laevast. Marttile toodi äge maasikate ja mustikatega tervitusmahl ning seiklus võiski alata! Õhtul lahutas meelt põnev tantsuetendus. Ungari tantsutüdrukud tulid ka Marttit tervitama ning koos tehti õige mitu pilti:) 

Hommikuks olid seiklejad Stockholmis ja päev algas külastusega Vasa muuseumi. Pärast seda jalutati vahvasse Astrid Lindgreni muuseumisse Junibacken, kus meenutati oma lemmikraamatuid ja vahvaid tegelasi. Päeva lõpuks oli jäetud äge Aquaria Vattenmuseum, kus veedeti mitu-mitu põnevat tundi vaadates erinevaid vee-elukaid ja nautides troopilist palavust. Martti naeratas kogu aeg, talle tõepoolest meeldis:)

Aga päev ei olnud kaugeltki veel lõppenud, kuna laeva tagasi jõudes viis Ulvi perekonna kaptenisillale. Kruuisijuht Margit tutvustas erinevat värvi lippude tähendust ning kaptenisillal oli ka pika posti otsas vahva käsi, mida kasutatakse mööduvate laevade tervitamiseks.

Õhtusöögilauda toodi Marttile laevapere poolt üllatus- uus Rootsi kruiis kuuele inimesele. Kapten oli laeva pildile kirjutanud oma autogrammi ja restorani personali poolt olid kingituseks vahvad laevašokolaadid. 

Ning suurimaks tänuks on meile loomulikult Martti naeratused ja säravad silmad. Selle nimel oleme alati nõus andma endast parima!

 

TAGASISIDE:

"Kallid Kersti ja Annika, te olete väga toredad. Tänu teile oli Marttil väga tore unistuste reis millega ta väga rahule jäi. Kõik kes te aitate raske haigusega lastel oma unistuste päeva korraldada, olete väga tublid. Ka need lapsed vajavad päikese kiirt oma ellu!
Suured, suured tänud. Martti rääkis oma tädidele, kui tore reis tal oli.
Päikest teile kõigile ja tehke veel palju lapsi õnnelikeks,  see on üks ütlemata tore ettevõtmine. Kallistused Martti poolt ja pere poolt kõike ilusat."


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Annika Jenkins