Minu unistuste päev

Keira unistuste päev

Keira unistuste päev sai alguse kaupluses Mon Amie, kus särasilmale toodi proovimiseks erinevaid imekauneid komplekte ja nagu me teada saime, siis Keirale meeldib väga poseerida! Valikus olid mitmed erivärvilised komplektid pükste ja pluusidega. Keira valikuks sai punastest sametpükstest ja valge-punase triibulisest pluusist koosnev komplekt. Pluusi peal oli imeline sädelevate kivikestega auto – tuleb välja, et Keiral on kodus rohkem mänguautosid kui nukke! 

Keirale ja ta õele olid valmis pandud kingitused - põlled, millega tulevikus kodus ka mõnus kokata oleks, lisaks sai Keira oma ühe lemmiklaulja, Getter Jaani, käest kirja ja uue CD-plaadi. Järgmiseks ettevõtmiseks oli pastaga tutvumine Vapianos. Vapianos soovis siiski Keira selga panna Vapiano punase põlle – sulandus rohkem kokkade hulka. Perele tutvustati erinevaid pastasorte, said neid maitsta ja mis kõige olulisem, said ise pastat masinaga teha ja õigete suurustega makarone lõigata. Keira ja ta õde said Vapiano poolt kaasa nimesildid, nii et kodus on võimalik isegi restoran avada! 

Kui lõunasöök oli söödud, jalutasime perega läbi Tammsaare pargi Kuulsaali, kuhu oli oodatud ka Keira parim sõbranna Paula. Peaaegu kaks tundi naeru, lauseid “Ma olen võitja”, imemaitsvat torti ja head seltskonda pani päevale ideaalse punkti. 

Kuid Keira unistuste päev ei lõppenud 3. oktoobriga – lähinädalatel ootas teda postkastis veel üks üllatus: kiri ja CD Ott Leplandilt!

TAGASISIDE:

"Suur suur aitäh Minu Unistuste Päeva tiimile, Mon Amie kauplusele, Vapianole, Getter Jaanile ja Kuulsaalile, et Keiral täna nii tore, meeleolukas ja meeldejääv päev oli :)

Mon Amie kauplusest saadud kingitus on nii kena ja särav! Keirale sobib uus punane komplekt nagu valatult :)

Vapiano pani mõlema lapse silmad särama. Küsisin õhtul, kuidas nad Vapianos tehtut kirjeldaksid ja sain vastuseks: äge, vaimustav tunne, väga meeldis, väga rõõmus, meeldis ise teha pastat, väga ägedad põlled tehti meile, nii maitsev :)

Getter Jaani armsa kirja pani Keira kohe oma riiulisse. Keirale väga meeldis see üllatus ja Getteri CD on juba ühe korra läbi kuulatud :)
Bowlingut Keira oskas oodata ja tal oli hea meel, et ta parim sõbranna liitus meiega. Bowlingu kohta ütlesid lapsed, et see oli väga vahva :)
Tort oli väga maitsev ja nägi väga ilus välja :)

Terve õhtu on laste suust kõlanud järgmised sõnad: väga põnev, väga vahva, väga äge, uus kogemus (pasta tegemine).

Usun, et täna saadud positiivsed emotsioonid jäävad Keirale kauaks-kauaks meelde (meile kõigile)!" Keira ema

VABATAHTLIKUD: Maris Süld,  Maarja Vanags