Minu unistuste päev

Katariina unistuste päev

Katariina on väike pealtnäha habras tüdruk, kes unistab suurelt, joonistab fantastiliselt ja tema naeratus sulatab kõik jäätunud südamed. Oleks ometi tal naeratamiseks rohkem põhjust...

Imelised papagoid viisid ellu armsa Katariina unistuse: kohtuda papagoidega, samasugustega nagu Rio multikas!

Pisikesele Katariinale algas tema unistuste päev armsa üllatusega: maja ees ootasid teda Teele Viira ja uhke limusiin. Ning veel enam, limusiinis ootasid teda rääkivad puna-aarad Fiona ja Shrek!

Sõit viis pisikese neiu Märjamaale Papagoi Keskusesse, ning kogu selle aja sai särasilmne neiu oma käes hoida kaunist Fionat. 

Papagoi Keskuses ootas Katariinat ees keskuse kroonjuveel sini-kuld aara Mac. Katariina silmad särasid, kui Mac oma kollase rõngaga teda kiusas - ikka rõngas maha noka otsast ja siis Katariina pidi selle talle ettevaatlikult tagasi andma.

Lisaks jagus päeva hulgaliselt teisi suuremaid ja väiksemaid rõõmsaid üllatusi: põnev viktoriin, maitsvad pirukad, tutvumine sisalikega, poseerimine piraadilaevas, aarade lennutamine ning muljetamine koduteel.

Katariina Unistuste Päev oli imeline, värviline, täis naeru, tiivakahinat ja väikeseid nokamükse!

TAGASISIDE:

"Katariina Unistuste Päev oli inspireeritud filmi Rio põhjal ja on unistusena hoogu juurde saanud kuni tänaseni. Kui ta esimest korda Rio filmi vaatas, oli ta peale selle vaatamist väga lummatud aarade ilust, värvidest ja graatsiast. Ta hakkas aarasid joonistama vaat et igale poole. Ta lasi endale rääkida lindude elust ja käitumisest, korjas igasuguseid linnusulgi ja harjutas kodus lendamist. Unistas, et tal oleks tiivad, mis teda kannaksid. Tema rõõmuks tuli varsti ka kinodesse Rio2, mida käisime mitu korda vaatamas, kuna see film oli tema meelest veel parem kui esimene. Mõnikord, kui ta seda filmi kodus vaatas, palus uuesti ja uuesti mõnda kohta mängida.. Lihtsalt sellepärast, et see on nii ilus..

Kui Katariinale Minu Unistuste Päevast rääkisime, olid tema teisteks unistusteks veel armsamad soovid, kahjuks lihtsamas mõttes teostamatud, aga unistustel pole ju piire - ta unistab väikesest draakonipojast ja võlujõust, lennuoskusest ja teise dimensiooni rändamisest. Ühe 7-aastase tüdruku jaoks päris sügavad mõtted, mis?

See, mis mõne jaoks tundub tavaline, on teise jaoks lausa kättesaamatu unistus. Ja säravad silmad, mis ütlevad palju rohkem kui tänusõnad, on vastutasuks korraldajatele. Teadmine, et tema pärast, tema jaoks, temaga ja ainult temale, muudavad enesetunde eriliseks. See tunne jääb pikaks ajaks südamesse. See on soe ja natuke särisev tunne, peaaegu nagu liblikad kõhus, kui meenub limusiini maja ette saabumine ja kui  toredad, rõõmsad sõbrad end näitasid ja plaanist lähemalt rääkisid.

Ma olen tänulik, et meie ümber on ilusate mõtete ja suurte südametega inimesed. Ma olen õnnelik, et meid tähele on pandud, Katariina on uhke Oma Päeva üle.

Tänusõnad ja kiiduavaldused, Katariina ema Kairi"


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Timo Kaus, Mari-Liis Altmann

Toetajad